02 Lip

Intencje mszalne 02.07.2020-12.07.2020

Czwartek 2.07.2020

7.00 +Jacek Bokiniec

Piątek 3.07.2020

7.00 +Izabela i Wacław
14.00 DPS +Helena, Apolonia, Apolonia, Kazimierz i Krzysztof
18.00 Dziękczynna z okazji 20 rocz. ślubu

Sobota 4.07.2020

14.00 DPS +Alicja 10 rocz., Mieczysław i Ireneusz Kowalewicz
18.00 +Kazimiera i Albin Szyluk

Niedziela 5.07.2020

9.00 + rodz. Pietraszko
11.30 +Edward i Anna Danowscy
13.30 w int. dzieci pierwszokomunijnych
18.00 +Leokadia, Wiesław, Walerian rodz. Krajewskich

Poniedziałek 6.07.2020

7.00 +ks. Zimnoch i jego rodziców.
18.00 MP

Wtorek 7.07.2020

7.00 + Karol Zawada 15 rocz.
18.00 MP

Środa 8.07.2020

7.00 +Jadwiga Zawada
18.00 MP

Czwartek 9.07.2020

7.00 +Stanisława, Janusz, Jarosław rodz. Łapińskich
18.00 MP

Piątek 10.07.2020

7.00+Helena Tomkiel
18.00 W int. Artura i Justyny

Sobota 11.07.2020

10.00 Msza w Borowskich w int. mieszkańców
14.00 DPS +Michał Borowski
18.00 O bł. Boże opiekę Matki Bożej dla Eweliny i Sylwii

Niedziela 12.07.2020

9.00+Marian i Henryk Gąsowscy
11.30 +Edward Kowalewicz 5 rocz.
18.00 +Janina i Wacław Rożko

 

18 Cze

Intencje mszalne 18.06.2020-01.07.2020

Czwartek 18.06.2020

18.00 +Bronisława i Stanisława Rynkowskie i Irena

Piątek 19.06.2020

18.00 +Helena i Czesław

Sobota 20.06.2020

15.00 +Kazimiera, Józef, Jan i Eugeniusz
18.00 +Marek Nowacki

Niedziela 21.06.2020

9.00 W 50 rocz. małżeństwa Barbary i Jana Mierzejewskich
11.30 +Anna, Wacław i Romuald Gumieniak
18.00 +Helena, Henryk i Leszek Zdrodowscy

Poniedziałek 22.06.2020

18.00 W 7 urodziny Huberta i 10 rocz. ślubu Anny i Pawła Jadeszko o bł. Boże

Wtorek 23.06.2020

18.00 +Wanda Szyluk

Środa 24.06.2020

18.00 +Janina i Wacław Januszyk

Czwartek 25.06 2020

18.00 +Janina, Adam, Janusz i Dariusz

Piątek 26.06.2020

7.00 +W int. przebłagalnej za grzechy i o bł. Boże
8.00 W int . młodzieży klas VIII
18.00 +Władysław i Zofia Kraszewscy

Sobota 27.06.2020

14.00 Dziękczynna za otrzymane łaski dla Mirosława
18.00 +Władysław Szczerba

Niedziela 28.06.2020

9.00 +Janina i Antoni Kutyna
11.30 +Antoni Popko 2 rocz.
18.00 +Ignacy i Leszek Szyluk, Stanisława i Feliks Szyluk

Poniedziałek 29.06.2020

18.00 +Piotr i Paweł Smolscy

Wtorek 30.06.2020

18.00 +Zdzisław Rojek

Środa 1.07.2020

7.00 +Helena i Czesław

 

07 Cze

7Intencje mszalne 07.06.2020-17.06.2020

Niedziela 7.06.2020

9.00 W 50-lecie małżeństwa Andrzeja i Eugenii Najeckich o zdrowie i bł. Boże.
11.30 +Genowefa Tarasiuk
18.00 Dziękczynna w 20 rocz. ślubu.

Poniedziałek 8.06.2020

7.00 W rocz. ślubu Anny i Józefa Trojan o bł. Boże.
18.00 +Wacława i Wincenty Janowik

Wtorek 9.06.2020

18.00 +Aleksander Olędzki 1 rocz.

Środa 10.06.2020

18.00 +Leokadia i Józef Malinowscy

Czwartek 11.06.2020

9.00 +Piotr, Stefania i Janina Miśko
11.30 +Pelagia, Andrzej, Józef, Eugenia Rodowicz
18.00 +Michał, Kazimiera, Józefa Dworakowscy

Piątek 12.06.2020

18.00 +Leszek Szyluk i Henryk Łupiński

Sobota 13.06.2020

12.00 ślub
14.00 DPS +Leokadia i Antoni rodz. Borowskich
18.00 +Antoni i Feliksa Muszyńscy

Niedziela 14.06.2020

9.00 +Stefan i Stanisława Komenda, Ewa, Anna, Ryszard, Antoni, Edmund, Antoni Borowski, Jadwiga Borowska, Janina i Józef Orłowscy
11.30 +Antoni, Krystyna, Zofia i Stanisław
18.00 +Antoni Kusznerko 38 rocz., Stanisława 24 rocz.

Poniedziałek 15.06.2020

7.00 +Anna Janusz i Tomasz Legieta
18.00 +Matylda i Antoni

Wtorek 16.06.2020

7.00 +Robert Kruszewski
18.00 +Wanda Władysław Falkowscy

Środa 17.06.2020

18.00 +Albertyna i Aleksander

 

25 Maj

Intencje mszalne 25.05.2020-06.06.2020

Poniedziałek 25.05.2020

18.00 O zdrowie dla Adama i Krzysztofa

Wtorek 26.05.2020

18.00 +Jadwiga, Tadeusz, Eugeniusz i Antoni Matoszko

Środa 27.05.2020

18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Huberta, Mateusza i Adama

Czwartek 28.05.2020

18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Beaty, Anny, Aliny i Bogusława

Piątek 29.05.2020

18.00 +Teresa Giełżycka 1 rocz.

Sobota 30.05.2020

14.00 DPS +Stefania i Antoni Kleszczewscy
18.00 +Kazimierz i Wanda

Niedziela 31.05.2020

9.00 +Józefa, Franciszek, Zygmunt Herman, Władysław, Emilia Pińczuk
11.30 +Waldemar Perko
18.00 +Elżbieta Świrko 6 rocz.

Poniedziałek 1.06.2020

11.30 W int. zmarłych
18.00 +Adam Kamiński

Wtorek 2.06.2020

7.00 O zdrowie dla Kazimierza, Małgorzaty i Daniela Krasowskich
18.00 +Edward Szulborski

Środa 3.06.2020

18.00 O bł. Boże dla Hanny i Macieja Mierzejewskich w 25 rocz. małżeństwa

Czwartek 4.056.2020

18.00 +Helena Czajkowska 13 rocz.

Piątek 5.06.2020

7.00 +Zofia i Zygmunt Tomkiel
14.00 DPS +Stanisław, Stanisława, Jadwiga Tadeusz
18.00 +Teresa i Kazimierz Banceruk

Sobota 6.06.2020

14.00 DPS O zdrowie i bł. Boże dla Kamila
18.00 +Wiktoria Borowska-Beszta i z całej rodziny

 

12 Maj

Intencje mszalne 12.05.2020-24.05.2020

Wtorek 12.05.2020

18.00 +Marianna, Eugenia i Albin Matoszko

Środa 13.05.2020

18.00 + rodz. Szyluk

Czwartek 14.05.2020

18.00 +Zofia, Jan, Stanisława i Eugeniusz Bokiniec

Piątek 15.05.2020

7.00 +Robert Kruszewski
18.00 +Zofia, Janina Filachowskie i Anna Kowalewicz

Sobota 16.05.2020

7.00 +Adam i Gabriela Toczko, Marianna i Kazimierz Kowalewicz
12.00 W 10 rocz. ślubu Anny i Szymona Berg
18.00 +Ewa Józef i Erazm Januszyk

Niedziela 17.05.2020

9.00 +Stanisława, Robert i Celina Perkowscy
11.30 +Józef Kowalewicz i Władysława
18.00 +Eugeniusz Komenda

Poniedziałek18.05.2020

18.00 +Józef Halicki

Wtorek 19.05.2020

7.00 O zdrowie i bł. Boże dla Anny i Józefa Trojan
18.00 +Edward i Stefan Zawada

Środa 20.05.2020

18.00 +Leszek Szyluk i Henryk Łupiński

Czwartek 21.05.2020

18.00 +Stanisław, Stefania, Jan i Marianna

Piątek 22.05.2020

18.00 +Stanisław, Zofia, Krystyna i Antoni Łapińscy

Sobota 23.05.2020

14.00 DPS +Mariusz Pośpiech
18.00 +Ryszard Łapiński

Niedziela 24.05.2020

9.00 +Ludwik i Stanisława
11.30 +Henryk i Helena Dębiccy
18.00 +Zofia, Władysław, Józef

 

29 Kwi

Intencje mszalne 29.04.2020-11.05.2020

Środa 29.04.2020

7.00 +Tomasz, Stanisława Szydłowscy i Teresa Giełżycka

Czwartek 30.04.2020

7.00 +Kazimierz i Helena
7.30 +Jadwiga Borowska 30 dz.

Piątek 1.05.2020

7.00 +Marian Truszkowski, Bronisława i Jan Popko
14.00 O zdrowie i bł. Boże dla Andrzeja Domanowskiego
18.00 +Władysław Szczerba

Sobota 2.05.2020

14.00 +Janina Bajda
18.00 +Konrad i Zygmunt

Niedziela 3.05.2020

9.00 +Michał, Stanisława, Zenon i Stanisław
11.30 +Wacław Kowalewicz 16 rocz.
18.00 +Franciszeka i Henryk Mielech

Poniedziałek 4.05.2020

7.00 Przebłagalna za grzechy i o bł. Boże
18.00 +Zofia, Stanisław i Mirosław

Wtorek 5.05.2020

18.00 +Ireneusz, Regina i Dariusz

Środa 6.05.2020

18.00 Dziękczynna za łaskę chrztu z prośbą o opiekę i bł. Boże dla Dominiki

Czwartek 7.05.2020

18.00 +Helena Czajkowska

Piątek 8.05.2020

18.00 +Stanisława i Feliks Szczerba

Sobota 9.05.2020

14.00 +Janina i Stanisław Kubala
18.00 +Stanisław Nikhen

Niedziela 10.05.2020

9.00 +Anna Bajda 11 rocz.
11.30 +Stefan, Anna i Józef Komenda
18.00 +Irena i Konstanty Szekalscy

Poniedziałek 11.05.2020

18.00 +Regina Januszyk

 

17 Kwi

Intencje mszalne 17.04.2020-28.04.2020

Piątek 17.04.2020

7.00 +Jadwiga Gaińska 30 dz.
18.00 O bł. Boże w zdaniu matury dla Arkadiusza

Sobota 18.04.2020

14.00 +Urszula i Antoni Kleszczewscy
18.00 +Jan rodz. Jabłońskich

Niedziela 19.04.2020

9.00 +Sylwia i Władysław Łupińscy
11.30 Za zmarłych w katastrofie smoleńskiej, w intencji Ojczyzny
18.00 O zdrowie i bł. Boże w 5 rocz. sakramentu małżeństwa Agnieszki i Marcina z prośbą o bł. Boże

Poniedziałek 20.04.2020

7.00 +Stanisław, Andrzej i Wacława Szczerba
7.30 +Jadwiga Gaińska od kadry kierowniczej i kolegów z pracy

Wtorek 21.04.2020

7.00 +Stefan Halicki
7.30 +Jadwiga Gaińska od Kady kierowniczej i kolegów z pracy

Środa 22.04.2020

7.00 +Marian Halicki, Paweł i Katarzyna Wojciuk

Czwartek 23.04.2020

7.00 +Wojciech i Bolesław Olkowscy

Piątek 24.04.2020

7.00 O bł. Boże dla Katarzyny i jej rodziny

Sobota 25.04.2020

7.00 +Maria Ludkiewicz 9 rocz.
14.00 +Urszula i Antoni Kleszczewscy

Niedziela 26.04.2020

9.00 +rodz: Skarżyńskich
11.30 MP
18.00 +Barbara Karpiak

Poniedziałek 27.04.2020

7.00 +Mieczysław Halicki

Wtorek 28.04.2020

7.00 +Anna i Stanisław Kowalewicz
7.30 +Janina, Benedykt, Wiesław Matychowiec

 

04 Kwi

Intencje mszalne 04.04.2020-16.04.2020

Sobota 4.04.2020

7.00 +Kazimiera i Bronisław Bajda
14.00 O bł. Boże dla Dariusza i Beaty

Niedziela 5.04.2020

9.00 +Waldemar Borowski-Beszta i zmarłych z rodziny
11.30 +Waleria i Stanisław Bukłaho
18.00 +Eugeniusz Szepiotko

Poniedziałek 6.04.2020

7.00 +Zenobia Tomaszewska i Edward Zdrodowski 3 rocz.
7.30 +Krystyna Matysiuk 30 dz.

Wtorek 7.04.2020

7.00 +Filomena Popko

Środa 8.04.2020

7.00 +Teresa Banceruk

Czwartek 9.04.2020

18.00 +Ryszard Łapiński

Piątek 10.04.2020

15.00 Nabożeństwo Męki Pańskiej

Sobota 11.04.2020

20.00 +Jadwiga i Kazimierz

Niedziela 12.04.2020

6.00 MP
11.30 +Augustyn Jaszczuk i Jadwiga
14.00 DPS +Sławomir Gajewski

Poniedziałek 13.04.2020

9.00 +Ewa Komenda 1 rocz. rodz. Komenda
11.30 W 50 rocz. ślubu Grażyny i Władysława Gulbinowicz o zdrowie i bł. Boże
18.00 +Helena Łapińska

Wtorek 14.04.2020

7.00 +Kazimierz Bielonko, Józef, Leokadia, Adam, Józef
18.00 +Wanda Goździk

Środa 15.04.2020

18.00 +Jan i Teresa Giełżyckich

Czwartek 16.04.2020

7.00 +Robert Kruszewski
18.00 +Jan Bielonko, Michał i Józefa

 

24 Mar

Intencje mszalne 24.03.2020-03.04.2020

Wtorek 24.03.2020

7.00 +Jan Kusznerko
7.30 +Zdzisław Grądzki od odnowy w Duchu Świętym

Środa 25.03.2020

7.00 +Kazimierz Perkowski 7 rocz.
14.00 DPS +Bolesław, Genowefa, Władysława, Leon Manoś
17.00 +Edmund Januszewicz

Czwartek 26.03.2020

7.00 +Bogdan Majewski
7.30 +Jadwiga Gaińska 7 dz.

Piątek 27.03.2020

9.00 +Franciszek Borowski od róży mężczyzn z Borowskich Michałów
11.30 +Wiesława Płońska
17.00 +Antoni, Edward, Janina, Stefania i Jan

Sobota 28.03.2020

9.00 +Mieczysław Halicki
11.30 +Wiesława Płońska
14.00 DPS +Halina 1 rocz. i Czesław Kalinowscy
17.00 +Janina i Tadeusz Rożko

Niedziela 29.03.2020

9.00 +Teresa Kusznerko 1 rocz.
11.30 +Albertyna, Jan Rożko, Jadwiga i Henryk Toczko
18.00 +Janina i Stanisław Kubala

Poniedziałek 30.03.2020

7.00 +Antoni Bartoszuk

Wtorek 31.03.2020

7.00 +Henryk Kowalewicz

Środa 1.04.2020

7.00 +Helena, Apolonia, Apolonia, Stanisław i Kazimierz

Czwartek 2.04.2020

7.00 +Edward Barańczuk 8 rocz.
7.30 W intencji przebłagalnej i o bł. Boże

Piątek 3.04.2020

7.00 +Weronika, Stanisław, Czesław i Franciszek rodz. Kurstak
18.00 +Marianna Olędzka 4 rocz.

 

13 Mar

Intencje mszalne 13.03.2020-23.03.2020

Piątek 13.03.2020

7.00 +Marianna i Tadeusz Jeneralscy
7.30 +Krystyna Matysiuk 7 dz.

Sobota 14.03.2020

7.00 +Helena i Stanisław Karpowicz
14.00 DPS Dziękczynna za 92 lata życia Małgorzaty o zdrowie i bł. Boże

Niedziela 15.03.2020

9.00 +Franciszek i Aleksandra Hryniewiccy
11.30 +Zbigniew Szyluk
17.00 +Józef, Władysława i syn Józef

Poniedziałek 16.03.2020

7.00 +Marianna i Stanisław
7.30 +Teresa Romanowicz 30 dz.

Wtorek 17.03.2020

7.00 +Michał Szczerba 5 rocz.
7.30 +Zdzisław Grądzki od Odnowy w Duchu Świętym

Środa 18.03.2020

7.00 +Krystyna Miłosiewicz 14 rocz.
7.30 +Robert Kruszewski 30 dz.

Czwartek 19.03.2020

7.00 +Marianna i Antoni Kamińscy
17.00 +Józef Miśko

Piątek 20.03.2020

7.00 Msza przebłaglana za grzechy rodziny i dzieci

Sobota 21.03.2020

7.00 +Józef Bogusz
14.00 DPS +Genowefa, Bolesław Manoś

Niedziela 22.03.2020

9.00 +Józef, Anna, Feliks i Jadwiga Haliccy
11.30 Dziękczynna za łaskę chrztu prośbą o bł. Boże dla Weroniki
17.00 +Janina i Józef Dunaj

Poniedziałek 23.03.2020

7.00 +Jerzy Prokopowicz
7.30 +Andrzej Mitrosz od wychowawcy kl. III a