25 Maj

Intencje mszalne 25.05.2020-06.06.2020

Poniedziałek 25.05.2020

18.00 O zdrowie dla Adama i Krzysztofa

Wtorek 26.05.2020

18.00 +Jadwiga, Tadeusz, Eugeniusz i Antoni Matoszko

Środa 27.05.2020

18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Huberta, Mateusza i Adama

Czwartek 28.05.2020

18.00 O zdrowie i bł. Boże dla Beaty, Anny, Aliny i Bogusława

Piątek 29.05.2020

18.00 +Teresa Giełżycka 1 rocz.

Sobota 30.05.2020

14.00 DPS +Stefania i Antoni Kleszczewscy
18.00 +Kazimierz i Wanda

Niedziela 31.05.2020

9.00 +Józefa, Franciszek, Zygmunt Herman, Władysław, Emilia Pińczuk
11.30 +Waldemar Perko
18.00 +Elżbieta Świrko 6 rocz.

Poniedziałek 1.06.2020

11.30 W int. zmarłych
18.00 +Adam Kamiński

Wtorek 2.06.2020

7.00 O zdrowie dla Kazimierza, Małgorzaty i Daniela Krasowskich
18.00 +Edward Szulborski

Środa 3.06.2020

18.00 O bł. Boże dla Hanny i Macieja Mierzejewskich w 25 rocz. małżeństwa

Czwartek 4.056.2020

18.00 +Helena Czajkowska 13 rocz.

Piątek 5.06.2020

7.00 +Zofia i Zygmunt Tomkiel
14.00 DPS +Stanisław, Stanisława, Jadwiga Tadeusz
18.00 +Teresa i Kazimierz Banceruk

Sobota 6.06.2020

14.00 DPS O zdrowie i bł. Boże dla Kamila
18.00 +Wiktoria Borowska-Beszta i z całej rodziny

 

12 Maj

Intencje mszalne 12.05.2020-24.05.2020

Wtorek 12.05.2020

18.00 +Marianna, Eugenia i Albin Matoszko

Środa 13.05.2020

18.00 + rodz. Szyluk

Czwartek 14.05.2020

18.00 +Zofia, Jan, Stanisława i Eugeniusz Bokiniec

Piątek 15.05.2020

7.00 +Robert Kruszewski
18.00 +Zofia, Janina Filachowskie i Anna Kowalewicz

Sobota 16.05.2020

7.00 +Adam i Gabriela Toczko, Marianna i Kazimierz Kowalewicz
12.00 W 10 rocz. ślubu Anny i Szymona Berg
18.00 +Ewa Józef i Erazm Januszyk

Niedziela 17.05.2020

9.00 +Stanisława, Robert i Celina Perkowscy
11.30 +Józef Kowalewicz i Władysława
18.00 +Eugeniusz Komenda

Poniedziałek18.05.2020

18.00 +Józef Halicki

Wtorek 19.05.2020

7.00 O zdrowie i bł. Boże dla Anny i Józefa Trojan
18.00 +Edward i Stefan Zawada

Środa 20.05.2020

18.00 +Leszek Szyluk i Henryk Łupiński

Czwartek 21.05.2020

18.00 +Stanisław, Stefania, Jan i Marianna

Piątek 22.05.2020

18.00 +Stanisław, Zofia, Krystyna i Antoni Łapińscy

Sobota 23.05.2020

14.00 DPS +Mariusz Pośpiech
18.00 +Ryszard Łapiński

Niedziela 24.05.2020

9.00 +Ludwik i Stanisława
11.30 +Henryk i Helena Dębiccy
18.00 +Zofia, Władysław, Józef

 

29 Kwi

Intencje mszalne 29.04.2020-11.05.2020

Środa 29.04.2020

7.00 +Tomasz, Stanisława Szydłowscy i Teresa Giełżycka

Czwartek 30.04.2020

7.00 +Kazimierz i Helena
7.30 +Jadwiga Borowska 30 dz.

Piątek 1.05.2020

7.00 +Marian Truszkowski, Bronisława i Jan Popko
14.00 O zdrowie i bł. Boże dla Andrzeja Domanowskiego
18.00 +Władysław Szczerba

Sobota 2.05.2020

14.00 +Janina Bajda
18.00 +Konrad i Zygmunt

Niedziela 3.05.2020

9.00 +Michał, Stanisława, Zenon i Stanisław
11.30 +Wacław Kowalewicz 16 rocz.
18.00 +Franciszeka i Henryk Mielech

Poniedziałek 4.05.2020

7.00 Przebłagalna za grzechy i o bł. Boże
18.00 +Zofia, Stanisław i Mirosław

Wtorek 5.05.2020

18.00 +Ireneusz, Regina i Dariusz

Środa 6.05.2020

18.00 Dziękczynna za łaskę chrztu z prośbą o opiekę i bł. Boże dla Dominiki

Czwartek 7.05.2020

18.00 +Helena Czajkowska

Piątek 8.05.2020

18.00 +Stanisława i Feliks Szczerba

Sobota 9.05.2020

14.00 +Janina i Stanisław Kubala
18.00 +Stanisław Nikhen

Niedziela 10.05.2020

9.00 +Anna Bajda 11 rocz.
11.30 +Stefan, Anna i Józef Komenda
18.00 +Irena i Konstanty Szekalscy

Poniedziałek 11.05.2020

18.00 +Regina Januszyk

 

17 Kwi

Intencje mszalne 17.04.2020-28.04.2020

Piątek 17.04.2020

7.00 +Jadwiga Gaińska 30 dz.
18.00 O bł. Boże w zdaniu matury dla Arkadiusza

Sobota 18.04.2020

14.00 +Urszula i Antoni Kleszczewscy
18.00 +Jan rodz. Jabłońskich

Niedziela 19.04.2020

9.00 +Sylwia i Władysław Łupińscy
11.30 Za zmarłych w katastrofie smoleńskiej, w intencji Ojczyzny
18.00 O zdrowie i bł. Boże w 5 rocz. sakramentu małżeństwa Agnieszki i Marcina z prośbą o bł. Boże

Poniedziałek 20.04.2020

7.00 +Stanisław, Andrzej i Wacława Szczerba
7.30 +Jadwiga Gaińska od kadry kierowniczej i kolegów z pracy

Wtorek 21.04.2020

7.00 +Stefan Halicki
7.30 +Jadwiga Gaińska od Kady kierowniczej i kolegów z pracy

Środa 22.04.2020

7.00 +Marian Halicki, Paweł i Katarzyna Wojciuk

Czwartek 23.04.2020

7.00 +Wojciech i Bolesław Olkowscy

Piątek 24.04.2020

7.00 O bł. Boże dla Katarzyny i jej rodziny

Sobota 25.04.2020

7.00 +Maria Ludkiewicz 9 rocz.
14.00 +Urszula i Antoni Kleszczewscy

Niedziela 26.04.2020

9.00 +rodz: Skarżyńskich
11.30 MP
18.00 +Barbara Karpiak

Poniedziałek 27.04.2020

7.00 +Mieczysław Halicki

Wtorek 28.04.2020

7.00 +Anna i Stanisław Kowalewicz
7.30 +Janina, Benedykt, Wiesław Matychowiec

 

04 Kwi

Intencje mszalne 04.04.2020-16.04.2020

Sobota 4.04.2020

7.00 +Kazimiera i Bronisław Bajda
14.00 O bł. Boże dla Dariusza i Beaty

Niedziela 5.04.2020

9.00 +Waldemar Borowski-Beszta i zmarłych z rodziny
11.30 +Waleria i Stanisław Bukłaho
18.00 +Eugeniusz Szepiotko

Poniedziałek 6.04.2020

7.00 +Zenobia Tomaszewska i Edward Zdrodowski 3 rocz.
7.30 +Krystyna Matysiuk 30 dz.

Wtorek 7.04.2020

7.00 +Filomena Popko

Środa 8.04.2020

7.00 +Teresa Banceruk

Czwartek 9.04.2020

18.00 +Ryszard Łapiński

Piątek 10.04.2020

15.00 Nabożeństwo Męki Pańskiej

Sobota 11.04.2020

20.00 +Jadwiga i Kazimierz

Niedziela 12.04.2020

6.00 MP
11.30 +Augustyn Jaszczuk i Jadwiga
14.00 DPS +Sławomir Gajewski

Poniedziałek 13.04.2020

9.00 +Ewa Komenda 1 rocz. rodz. Komenda
11.30 W 50 rocz. ślubu Grażyny i Władysława Gulbinowicz o zdrowie i bł. Boże
18.00 +Helena Łapińska

Wtorek 14.04.2020

7.00 +Kazimierz Bielonko, Józef, Leokadia, Adam, Józef
18.00 +Wanda Goździk

Środa 15.04.2020

18.00 +Jan i Teresa Giełżyckich

Czwartek 16.04.2020

7.00 +Robert Kruszewski
18.00 +Jan Bielonko, Michał i Józefa

 

24 Mar

Intencje mszalne 24.03.2020-03.04.2020

Wtorek 24.03.2020

7.00 +Jan Kusznerko
7.30 +Zdzisław Grądzki od odnowy w Duchu Świętym

Środa 25.03.2020

7.00 +Kazimierz Perkowski 7 rocz.
14.00 DPS +Bolesław, Genowefa, Władysława, Leon Manoś
17.00 +Edmund Januszewicz

Czwartek 26.03.2020

7.00 +Bogdan Majewski
7.30 +Jadwiga Gaińska 7 dz.

Piątek 27.03.2020

9.00 +Franciszek Borowski od róży mężczyzn z Borowskich Michałów
11.30 +Wiesława Płońska
17.00 +Antoni, Edward, Janina, Stefania i Jan

Sobota 28.03.2020

9.00 +Mieczysław Halicki
11.30 +Wiesława Płońska
14.00 DPS +Halina 1 rocz. i Czesław Kalinowscy
17.00 +Janina i Tadeusz Rożko

Niedziela 29.03.2020

9.00 +Teresa Kusznerko 1 rocz.
11.30 +Albertyna, Jan Rożko, Jadwiga i Henryk Toczko
18.00 +Janina i Stanisław Kubala

Poniedziałek 30.03.2020

7.00 +Antoni Bartoszuk

Wtorek 31.03.2020

7.00 +Henryk Kowalewicz

Środa 1.04.2020

7.00 +Helena, Apolonia, Apolonia, Stanisław i Kazimierz

Czwartek 2.04.2020

7.00 +Edward Barańczuk 8 rocz.
7.30 W intencji przebłagalnej i o bł. Boże

Piątek 3.04.2020

7.00 +Weronika, Stanisław, Czesław i Franciszek rodz. Kurstak
18.00 +Marianna Olędzka 4 rocz.

 

13 Mar

Intencje mszalne 13.03.2020-23.03.2020

Piątek 13.03.2020

7.00 +Marianna i Tadeusz Jeneralscy
7.30 +Krystyna Matysiuk 7 dz.

Sobota 14.03.2020

7.00 +Helena i Stanisław Karpowicz
14.00 DPS Dziękczynna za 92 lata życia Małgorzaty o zdrowie i bł. Boże

Niedziela 15.03.2020

9.00 +Franciszek i Aleksandra Hryniewiccy
11.30 +Zbigniew Szyluk
17.00 +Józef, Władysława i syn Józef

Poniedziałek 16.03.2020

7.00 +Marianna i Stanisław
7.30 +Teresa Romanowicz 30 dz.

Wtorek 17.03.2020

7.00 +Michał Szczerba 5 rocz.
7.30 +Zdzisław Grądzki od Odnowy w Duchu Świętym

Środa 18.03.2020

7.00 +Krystyna Miłosiewicz 14 rocz.
7.30 +Robert Kruszewski 30 dz.

Czwartek 19.03.2020

7.00 +Marianna i Antoni Kamińscy
17.00 +Józef Miśko

Piątek 20.03.2020

7.00 Msza przebłaglana za grzechy rodziny i dzieci

Sobota 21.03.2020

7.00 +Józef Bogusz
14.00 DPS +Genowefa, Bolesław Manoś

Niedziela 22.03.2020

9.00 +Józef, Anna, Feliks i Jadwiga Haliccy
11.30 Dziękczynna za łaskę chrztu prośbą o bł. Boże dla Weroniki
17.00 +Janina i Józef Dunaj

Poniedziałek 23.03.2020

7.00 +Jerzy Prokopowicz
7.30 +Andrzej Mitrosz od wychowawcy kl. III a

 

01 Mar

Intencje mszalne 01.03.2020-12.03.2020

Niedziela 1.03.2020

9.00 O zdrowie i bł. Boże dla Wiesława, Małgorzaty i dzieci
11.30 +Helena Januszyk
17.00 +Stefan, Zofia, Katarzyna, Franciszek, Antoni Kowalewicz

Poniedziałek 2.03.2020
7.00 +Helena, Apolonia, Apolonia, Stanisław, Kazimierz
7.30 O zdrowie dla Ignacego

Wtorek 3.03.2020

7.00 O zdrowie i bł. Boże dla Wacławy

Środa 4.03.2020

7.00 +Michał, Anna Tomkiel

Czwartek 5.03.2020

7.00 +Zdzisław Bogusz 4 rocz.
7.30 Irena Rynkowska 30 dz.

Piątek 6.03.2020

7.00 Bronisław Januszyk
14.00 DPS +Jadwiga i Franciszek Goździk

Sobota 7.03.2020

7.00 +Pelagia Kamieńska
14.00 DPS +Irena i Stanisław Wiśniewscy

Niedziela 8.03.2020

9.00 +Władysław Halicki
11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Andrzeja i Nataniela
17.00 +Zenon, Anna, Mateusz i Władysław

Poniedziałek 9.03.2020

7.00 +Anna i Józef Zawada rodz. Zawadów i Wojciuków
7.30 +Bolesława, Kazimierz Muszyńscy i Danuta Sobolewska

Wtorek 10.03.2020
7.00 +Krystyna Dębicka
7.30 +Zdzisław Grądzki Msza od Odnowy w Duchu Świętym

Środa 11.03.2020

7.00 +Kazimierz Szczerba, Adolf i Janina
7.30+Zdzisław Grądzki 30dz.

Czwartek 12.03.2020

7.00 +Franciszek Średziński i Krzysztof, Maria i Helena Leszczyńskie
7.30 +Zdzisław Grądzki Msza św. od Odnowy w Duchu Świętym

 

18 Lut

Intencje mszalne 18.02.2020-29.02.2020

Wtorek 18.02.2020

7.00 +Bolesława i Mieczysław Bielonko

Środa 19.02.2020

7.00 +Władysław i Józefa Szyluk

Czwartek 20.02.2020

7.00 +Marianna i Antoni Januszyk
7.30 +Teresa Romanowicz 7 dz.

Piątek 21.02.2020

7.00 +Adam, Jadwiga, Janina, Janusz i Dariusz

Sobota 22.02.2020

7.00 +Marianna i Stanisław Bajda, Maria i Kazimierz Komenda
14.00 DPS +Teresa Rożko

Niedziela 23.02.2020

9.00 +Ignacy Sasinowski
11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Jakuba
17.00 +Jadwiga i Michał Tomkiel

Poniedziałek 24.02.2020

7.00 +Marianna i Stanisław Bajda

Wtorek 25.02.2020

7.00 +Wiesław, Janina, Benedykt Matychowiec

Środa 26.02.2020

9.00 Jan, Wiktoria rodz. Ślusarzy
11.30 Dziękczynna za 43 lata małżeństwa Jadwigi i Jerzego
17.00 +Antoni, Bernarda, Michał, Wojciech, Janina, Zenon, Tadeusz i Franciszek Borowskich

Czwartek 27.02.2020

7.00 +Janina i Antoni

Piątek 28.02.2020

7.00 +Ryszard Grądzki

Sobota 29.02.2020

7.00 O zdrowie i bł. Boże w rodzinie Borowskich
14.00 DPS +Alfons, Marianna, Józef, Erazm Januszyk

 

05 Lut

Intencje mszalne 05.02.2020-17.02.2020

Środa 5.02.2020

7.00 +Alfons i Otylia

Czwartek 6.02.2020

7.00 +Aleksander, Wacław rodz. Konopka

Piątek 7.02.2020

7.00 +Romuald Łapiński

Sobota 8.02.2020

7.00 +Cezary Dzielnik

Niedziela 9.02.2020

9.00 +Józef i Eugenia Jadkowscy
11.30 O bł. Boże w 18 urodziny dla Jakuba
14.00 DPS MP
17.00 +Jadwiga, Franciszek, Wojciech, Zbigniew i Felicja Bielonko

Poniedziałek 10.02.2020

7.00 +Michał i Malwina Sołowiej
7.30 Michał Borowski 30 dz.

Wtorek 11.02.2020

11.30 W int. chorych
14.00 DPS W int. chorych

Środa 12.02.2020

7.00 +Wacława i Mieczysław Łapińscy
7.30 W int. przebłagalnej za grzechy rodziny i dzieci

Czwartek 13.02.2020

7.00 +Alojzy Kowalewicz
7.30 +Irena Rynkowska 7 dz.

Piątek 14.02.2020

7.00 +Wiesława Płońska
7.30 +Tadeusz Łupiński 30 dz.

Sobota 15.02.2020

7.00 +Halina i Czesław Kaniewscy
14.00 DPS +Wacław Jarmoc

Niedziela 16.02.2020

9.00 +Bronisława, Antoni, Henryk i Zdzisław
11.30 +Marianna i Adam Bielawscy
17.00 +Eugeniusz, Krystyna, Jacek i Krzysztof

Poniedziałek 17.02.2020

7.00 +Ryszard Borowski, Emilia, Aleksander i Michalina