29 wrz

XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2024 r.

• W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.
  • Od wtorku rozpoczyna się październik. Nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszy św. o godz. 18.00, nie będzie porannej Mszy św. o godz. 7.00. W niedziele po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. Za odmówienie pobożne różańca w kościele czy w domu można uzyskać odpust zupełny.
  • We wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  • W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • W sobotę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy, pierwsza sobota miesiąca.
  • W przyszłą niedzielę puszka na Caritas parafialną. Pierwsza niedziela miesiąca.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom ul. Borowskiej.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Leśnej i Cichej.
  • Dziękuję za złożone ofiary dla powodzian 8030 zł. i potrzeby naszej parafii 800 zł. Bóg zapłać.