01 cze

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024 r.

• W środę święto św. Tomasza, Apostoła.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. w DPS. Nie będę też odwiedzał w tym dniu chorych z Komunią św.
  • W sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej, Dziewicy. Pierwsza sobota miesiąca.
  • W niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji.
  • Od czwartku przez tydzień nie będę obecny w parafii. Zastępować mnie będzie ks. Michał Cylwik. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać rano po Mszy św. lub w niedzielę.
  • W przyszłą niedzielę ks. Michał odprawi Mszę prymicyjną o 11.30 z bł. prymicyjnym. Taca z tej Mszy będzie przeznaczona dla neoprezbitera.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła mieszkańcom Borowskich Wypychów.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Borowskich Michałów.
  • Dziękuję wszystkim odmawiającym Litanię do Serca Pana Jezusa w czerwcu w domu i kościele.
  • Od lipca Msze św. w dzień powszedni o 7.00 rano.