02 Cze

VI Niedziela Wielkanocna

1. Dziękuję za sprzątnięcie i dekorację kościoła rodziców i młodzież bierzmowaną. Dziękuję za dar ołtarza 5 lekcjonarzy, które będą używane przy czytaniu Słowa Bożego w Liturgii.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Filipa Nereusza kap. – matki. W czwartek wspomnienie św. Urszuli Leduchowskiej. W piątek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej. W sobotę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca, po sumie procesja eucharystyczna. Od piątku Nowenna prze uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W poniedziałek, wtorek i środę – dni modlitw o urodzaje oraz za kraje głodujące.
  3. W sobotę do sprzątania kościoła na godz. 9.00 zapraszam z ul. Mickiewicza od ul. Strażackiej do pana organisty.
  4. Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół.
  5. Została wykonana instalacja ogrzewania kościoła.