02 Cze

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziękuję wszystkim uczestniczącym w nabożeństwach majowych w kościele i prywatnie w domach. Rozpoczyna się miesiąc czerwiec, zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych odmawiając litanię do Serca Pana Jezusa.
  2. Intencja dla kół żywego różańca: „O dobrą pogodę i urodzaje.”
  3. We wtorek wspomnienie św. Karola Lwangi i towarzyszy, w środę wspomnienie św. Bonifacego BM. W piątek pierwszy piątek miesiąca Msze o godz. 7.00,    14.00 w DPS i 18.00. Spowiedź i komunia u osób chorych od godz. 9.00. W sobotę pierwsza sobota miesiąca Msze o godz. 14.00 w DPS i o godz. 18.00 w kościele.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  5. Zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Bałkanach. Przypominam o kończącym się okresie wielkanocnym i o dopełnieniu obowiązku spowiedzi i komunii św. dla tych, którzy jeszcze się w tym czasie nie spowiadali. Ze względu na moje zastępstwo w piątek ks. proboszcza z Osse bardzo proszę o spowiedź w cvzwartek przed Mszą o godz. 18.00.
  6. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza, w sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszam z ul Mickiewicza od państwa Goździk do Państwa Skibko.
  7. Dziękuję za ofiary na kościół 1000 zł. Bóg zapłać.
  8. W dniach 10-11.06.2014 r., organizuję pielgrzymkę do Lichenia. Koszt 120 zł z ubezpieczeniem i noclegiem. Prowiant we własnym zakresie. Wyjazd 10 czerwca (wtorek)o godz. 6.00 spod kościoła. Powrót 11 czerwca po godz. 21.00. Zapraszam do wspólnego pielgrzymowania.