29 sty

IV Niedziela Zwykła 29.01.2023 r.

  • We wtorek wspomnienie św. Jana Bosko, Kapłana.
  • W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego-Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie szkaplerzy dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia pierwszej Komunii św. Taca na zakony klauzurowe.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca, wspomnienie św. Błażeja, Biskupa i Męczennika. Obrzęd modlitwy za chorych na gardło po Mszach św. o godz. 7.00 i 17.00. Od godz. 9.00 będę odwiedzał osoby chore z Komunią św. Od godz. 9.00 w piątek rozbieranie dekoracji w kościele. Proszę radnych o pomoc.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca.
  • W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Mickiewicza.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Mickiewicza numery nieparzyste.
  • W czwartek o godzinie 19.00 spotkanie kręgu biblijnego.