10 wrz

XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023 r.

• Dzisiejsze ofiary złożone na tace są przeznaczone na zgromadzenie Księży Pallotynów, jako nasze podziękowanie za misje. Złożymy te ofiary na ręce ojca Czesława.
  • Rozpoczyna się dzisiaj Tydzień Wychowania i Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców.
  • W piątek przypada 19 rocznica święceń biskupich ks. Arcybiskupa Józefa Gózdka, Metropolity Białostockiego.
  • W środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma Biskupa i Doktora Kościoła.
  • W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • W piątek wspomnienie NMP Bolesnej.
  • W sobotę wspomnienie św. Męczenników Korneliusza, Papieża i Cypriana Biskupa.
  • W przyszłą niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji i puszka na uczelnie katolickie.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych.
  • W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Surażskiej od strony rzeki.
  • Dziękuję za pomoc w przygotowaniu posiłków w czasie misji: mojej mamie, Gertrudzie Derek, Adamowi Goździk, Halinie Kamińskiej, Krystynie Łapińskiej, Mariannie Dzielnik, Jadwidze Łupińskiej.
  • W środę o godz. 19.00 spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.
  • W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.