04 lut

V Niedziela Zwykła 4.02.2024 r.

• W poniedziałek wspomnienie św. Agaty , Dziewicy i Męczennicy. Obrzęd poświęcenia chleba i wody.
  • We wtorek wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • W sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  • W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 udzielę Sakramentu Chorych osobom starszym i chorym. Proszę o pomoc w dotarciu takim osobom do kościoła.
  • W przyszłą niedzielę taca na Fundusz Remontowo – Budowlany Archidiecezji.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-ga Maja.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ulicy Kolejowej.
  • Dziękuję za ofiary złożone w tygodniu na potrzeby naszej parafii 400 zł. Bóg zapłać.
  • Intencja dla kół żywego różańca: „O pokój na świecie”.
  • Przy rozbieraniu dekoracji w kościele pracowali: Józef Dąbrowski, Józef Danowski, Kazimierz Miśko, Henryk Kamiński, Bogdan Sasinowski, Andrzej Bajda, Lesław Borowski Beszta, Krzysztof Szyluk, Halina Kamińska, Krystyna Łapińska. Dziękuję bardzo.