31 mar

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024 r.

• Dziękuję wszystkim włączającym się w liturgię, strażakom za całonocne czuwanie, czytającym i śpiewającym.
  • Dziękuję Tomaszowi Januszyk za ofiarowanie świecy paschalnej.
  • Dziękuję za ofiarę 340 zł na kwiaty mieszkańcom ul. Spokojnej.
  • Przy ubieraniu grobu Pana Jezusa pracowali: Józef Dąbrowski, Kazimierz Miśko, Henryk Kamiński, Bogdan Sasinowski, Józef Danowski, Grzegorz Kutyna, Maciej Mierzejewski, Małgorzata i Aleksandra Bielawski.
  • Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiegoobchodzi się przez 8 dni. Msze św. o godz. 18.00 z koronką i nowenną.
  • W piątek pierwszy piątek miesiaca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Post w tym dniu nie obowiązuje. Osoby chore będę odwiedzał od godz. 9.00.
  • W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie z młodzieżą przed Bierzmowaniem.
  • Spotkanie z rodzicami będzie w przyszłą niedziele ( Niedziela Miłosierdzia) po Mszy św. o godz. 11.30. Po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą przed Bierzmowaniem. Puszka w przyszłą niedzielę na Caritas Archidiecezjalną.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z mieszkańcom ul. Borowskiej.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Leśniej i Cichaj.