21 maj

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023

• W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  • W piątek wspomnienie św. Filipa Neri, Kapłana.
  • W sobotę o godz. 11.30 Msza św. na cmentarzu za zmarłych. Ofiary na wywóz śmieci z cmentarza.
  • W poniedziałek po uroczystości Zesłania Ducha świętego nie będzie Mszy św. na cmentarzu.
  • W sobotę o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  • W niedziele Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 9.00 przyjęcie do grupy formacyjnej młodzieży, która rozpoczyna przygotowanie do Bierzmowania. Zapraszam młodzież i rodziców. Po Mszy św. o godz. 9.00 próba dla młodzieży przed Bierzmowaniem, która zakończyła przygotowanie.
  • Przypominam, że kończy się czas Wielkanocy. Istnieje obowiązek spowiedzi i Komunii św. Obowiązek ten można spełnić do Uroczystości Trójcy Świętej.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Olków.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Wypychów.