31 gru

Święto Świętej Rodziny 31.12.2023 r.

• W poniedziałek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. Jak w niedzielę. Za odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
  • Kończy się oktawa Narodzenia Pańskiego.
  • We wtorek wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza Z Nazjanzu.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 17.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, 14.00 w DPS i 17.00 z poświęceniem kredy.
  • W niedzielę święto Chrztu Pańskiego., pierwsza niedziela miesiąca. Na Mszy św. o godz. 11.30 odnowienie przyrzeczeń Chrztu św. dzieci pierwszokomunijnych. Na Mszę dzieci zabierają ze sobą świece z Chrztu św. Niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Dekoracje pozostają do Matki Bożej Gromnicznej.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Wypychów.
  • W piątek do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Skórek.