29 paź

Rocznica Poświęcenia Kościoła 29.10.2023 r.

• Ofiary złożone dziś do puszek przeznaczone są dla poszkodowanych w pożarze państwa Nowackich.
  • Dziękuję bardzo wszystkim, którzy w miesiącu październiku modlili się na różańcu.
  • W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Taca na Seminarium. Po Mszy św. o godz. 11.30 nieszpory za zmarłych i procesja na cmentarzu. O godz. 16.00 różaniec na cmentarzu za zmarłych. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.
  • W czwartek wspomnienie Wszystkich Zmarłych. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja na cmentarzu z modlitwą za zmarłych. Taca w tym dniu na wywóz śmieci z cmentarza.
  • Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za nawiedzenie cmentarza i modlitwę np.: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo lub inne i Komunię św.
  • Od 3 listopada, oprócz niedzieli do 8 listopada różaniec z wypominkami za zmarłych po Mszy św. o godz. 17.00.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 17.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • W sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza, pierwsza sobota miesiąca.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do Bierzmowania.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Białostockiej.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Białostockiej numery nieparzyste.
  • Dziękuję za ofiary złożone w tygodniu na potrzeby naszej parafii 700 zł. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za ofiarę 210 zł na Seminarium z ul. Borowskiej.