19 mar

IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023 r.

• Dziękuję wszystkim, którzy przygotowali paczki dla osób w trudnej sytuacji materialnej.
  • W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.
  • W piątek, sobotę i niedzielę rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. kanonik Jarosław Jabłoński dyrektor Centrum Informacji i Środków Społecznego Przekazu.
  • Piątek o godz. 9.00 Msza św. W szkole w tym czasie rekolekcje prowadzone przez panią Teresę Kowalewicz, Droga Krzyżowa w szkole.
  • Msza św. o godz. 11.30 z udziałem dzieci. Msza św. Msza św. o godz. 17.00, potem nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
  • Sobota Msze św. o godz. 9.00 , nabożeństwo Gorzkich Żali, 11.30 Msza św. z udziałem dzieci. Msza św. o godz. 14.00 w DPS i 17.00.
  • Niedziela Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 18.00 (zmiana czasu).
  • W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia. Na Mszach św. można podjąć Duchową Adopcje dziecka poczętego.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Leśnej, Cichej i części Białostockiej.
  • W czwartek o godz. 17.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Białostockiej numery parzyste.
  • W przyszłą niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą przed Bierzmowaniem i Droga Krzyżowa.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół 300 zł.