30 kw.

IV Niedziela Wielkanocna 30.04.2023 r.

• Rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. W dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS, 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • We wtorek wspomnienie św. Atanazego Biskupa i Doktora Kościoła.
  • W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  • W czwartek wspomnienie św. Floriana, Męczennika. W sobotę święto św. Filipa i Jakuba Apostołów. Pierwsza sobota miesiąca.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Kościelnej.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Żaków.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kościół 1050 zł. Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą, która rozpoczyna przygotowanie do Bierzmowania i ich rodzicami. Bierzmowanie będzie w przyszłym roku.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.