24 gru

IV Niedziela Adwentu 24.12.2023 r.

• O godz. 16.00 Msza św. w wigilię Bożego Narodzenia., Po której podzielimy się opłatkiem. O północy Pasterka. Pół godz. przed Mszą zapraszam do śpiewania kolęd. Taca na Fundusz Obrony Życia.
  • W poniedziałek uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 14.00 w DPS. Nie będzie Mszy wieczornej o godz. 17.00.
  • We wtorek święto św. Szczepana. Msze św. jak w niedzielę. Taca na KUL i Centrum Katechetyczne w Białymstoku.
  • Uroczystość Bożego Narodzenia obchodzi się przez 8 dni (oktawa).
  • W środę święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Obrzęd poświęcenia wina.
  • W czwartek święto świętych Młodzianków Męczenników.
  • W przyszłą niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Po Mszy św. o godz. 11.30 nabożeństwo dziękczynno – błagalne na zakończenie roku.
  • Dziękuję za przygotowanie stołu rekolekcyjnego: mojej mamie, Krystynie Łapińskiej, Halinie Kamińskiej, Marii Sienkiewicz i Adamowi Goździk.
  • Przy dekorowaniu kościoła pracowali: Józef Dąbrowski, Józef Danowski, Kazimierz Miśko, Henryk Kamiński, Bogdan Sasinowski, Mirosław Szyluk, Krzysztof Szyluk, Maciej Mierzejewski, Sławomir Olszewski, Grzegorz Kutyna, Małgorzata Bielawska, Bożenna Puciłowska, która ofiarowała stroiki, oraz dzieci.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Olków.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Borowskich Wypychów.
  • Dziękuję za ofiary złożone przy nabywaniu opłatków 5890 zł. Bóg zapłać.