03 gru

I Niedziela Adwentu 3.12.2023 r.

• Dzisiejsza taca na potrzeby Archidiecezji.
  • Rozpoczyna się czas Adwentu, radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  • Rekolekcje adwentowe w naszej parafii 20 i 21 grudnia. Poprowadzi je ks. Adam Siegieniewicz. Opłatki można nabyć w kościele i na plebani. Ofiary na potrzeby parafii.
  • Msze św. roratnie o Matce Bożej w okresie Adwentu w środy, czwartki i soboty o godz. 17.00. Zabieramy ze sobą lampiony. Dzieci za udział w roratach otrzymają nagrody.
  • 6 grudnia w środę w roratach o godz. 17.00 uczestniczy młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.
  • W czwartek wspomnienie św. Ambrożego Biskupa i Doktora Kościoła.
  • W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00.
  • W przyszłą niedzielę puszka na Kościół na wschodzie.
  • Dziękuję wykonane dekoracje oraz za sprzątnięcie kościoła z ul. Kościelnej.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Borowskich Żaków.
  • Dziękuję za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii 550 zł. Bóg zapłać.
  • Świece duża 25 zł. i mała 15 zł. Ofiary na rzecz osób potrzebujących.