21 lut

Intencje mszalne 22.02.2022-05.03.2022

Wtorek 22.02.2022

7.00 +Marianna Bajda i Stanisław
7.30 +Maria Piekut 30 dz.

Środa 23.02.2022

7.00 +Ryszard Wiśniewski

Czwartek 24.02.2022

7.00 +Alfons, Marianna, Józef rodz. Januszyk i Zawada

Piątek 25.02.2022

7.00 +Krystyna Zimnoch
7.30 +Kazimierz Łapiński 30 dz.

Sobota 26.02.2022

7.00 +Tadeusz Kruszewski
14.00 + rodz. Woźniak i Gryko

Niedziela 27.02.2022

9.00 +Bronisława, Antoni, Henryk Szczerba, Zdzisław
11.30 +Ignacy Sasinowski 28 rocz.
17.00 +Michał, Bolesława, Michał Kowaliwicz, Krystyna i Witold Borowscy

Poniedziałek 28.02.2022

7.00 O zdrowie dla Wandy w 90 urodziny o bł. Boże

Wtorek 1.03.2022

7.00 +Helena Januszyk
7.30 Bożena Szczerba 7 dz.

Środa 2.03.2022

9.00 +Halina Klim
11.30 +ks. Marek Dołegowski
17.00 +Stanisław i Anna Jarosz

Czwartek 3.03.2022

7.00 +Helenia, Apolonia, Apolonia, Kazimierz Stanisław

Piątek 4.03.2022

7.00 +Kazimierz, Adolf, Janina Szczerba
14.00 DPS +Franciszka, Józef, Izabela, Adam, Kazimiera
17.00 +Bronisław Januszyk

Sobota 5.03.2022

7.00 +Stanisław, Tatiana, Antoni i Stefania
14.00 DPS Dziękczynna za odnalezienie Macieja i o bł. Boże w rodzinie

 

09 lut

Intencje mszalne 09.02.2022-21.02.2022

Środa 9.02.2022

7.00 +Józef, Janina i Stanisław
7.30 +Jarosław Porowski 30 dz.

Czwartek 10.02.2022

7.00 +Teresa 2 rocz. i Władysław 1 rocz.

Piątek 11.02.2022

11.30 W int. chorych
14.DPS w int. chorych

Sobota 12.02.2022

7.00 +Cezary Dzielnik

14.00 DPS MP

Niedziela 13.02.2022

9.00 W 50 rocz. małżeństwa Kazimierza i Eugenii Miśko
11.30 W 50 rocz. małżeństwa Elżbiety i Józefa Bukłako
17.00 Dziękczynna za dar życia Łucji z prośbą o bł. Boże

Poniedziałek 14.02.2022

7.00 +Czesław Zenon Tomkiel

Wtorek 15.02.2022

7.00 +Wacław Jarmoc, Ludwik i Stanisława Radomskich

Środa 16.02.2022

9.00 +Marianna i Adam Bielawscy
17.00 +Halina i Czesław Kaniewscy

Czwartek 17.02.2022

7.00 +Robert Kruszewski 2 rocz.

Piątek 18.02.2022

7.00 +Bolesława i Mieczysław Bielonko

Sobota 19.02.2022

7.00 +Regina i Henryk Zajkowscy
14.00 DPS MP

Niedziela 20.02.2022

9.00 Dziękczynna za 45 lat małżeństwa Jadwigi i Jerzego Koszczuk
11.30 +Eugeniusz, Krystyna, Jacek i Krzysztof Goździk
17.00 +Jadwiga i Michał Tomkiel

Poniedziałek 21.02.2022

7.00 +Adam, Janina, Janusz i Dariusz
7.30 +Danuta Gregorczuk

 

28 sty

Intencje mszalne 28.01.2022-08.02.2022

Piątek 28.01.2022

7.00 +Antoni i Wiesław Leończuk

Sobota 29.01.2022

7.00 +Irena 2 rocz.

Niedziela 30.01.2022

9.00 +Antoni Leończuk i Wiesław
11.30 +Anna i Edward Danowscy
14.00 DPS O zdrowie dla Czesławy Wasilewskiej
17.00 +Jan 1 rocz.

Poniedziałek 31.01.2022

7.00 +Henryk Klemens Perkowski 1 rocz.
7.30 +Maria Piekut 7 dz.

Wtorek 1.02.2022

7.00 +Józef Zawistowski
7.30 +Krzysztof Bielonko 30 dz.

Środa 2.02.2022

9.00 +Stanisław, Anna, Józef, Józefa, Władysław rodz. Żakowicz
11.30 +Alfons i Otylia Sasinowscy
17.00 +Józef, Kazimiera, Jan, Eugeniusz Kowalewicz

Czwartek 3.02.2022

7.00 +Helena, Adela, Zofia, Szymon, Ignacy
7.30 +Kazimierz Łapiński

Piątek 4.02.2022

7.00 +Danuta Gregorczuk
14.00 DPS MP
17.00 +Romuald Łapiński

Sobota 5.02.2022

7.00 +Leszek Szyluk i Henryk Łupiński
14.00 DPS MP

Niedziela 6.02.2022

9.00 +Wacława, Mieczysław Łapiński
11.30 +Józef, Aniela, Jadwiga
17.00 +Maria i Kazimierz, Stanisław i Marianna

Poniedziałek 7.02.2022

7.00 +Zdzisław Grądzki

Wtorek 8.02.2022

7.00 +Romuald Łapiński 5 rocz.

 

15 sty

Intencje mszalne 15.01.2022-27.01.2022

Sobota 15.01.2022

7.00 +Zdzisław Goździk
14.00 DPS MP
17.00 W int. mieszkańców ul. Mickiewicza

Niedziela 16.01.2022

9.00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże o opiekę Matki Bożej dla Agnieszki
11.30 O zdrowie i bł. Boże dla Karola, Natalii i Jana Horodeńskich
17.00 O bł. Boże i zdrowie dla Rafała

Poniedziałek 17.01.2022

7.00 +Julian Modzelewski
7.30 +Jarosław Porowski 7 dz.

Wtorek 18.01.2022

7.00 +Helena, Apolonia, Apolonia, Kazimierz i Stanisław

Środa 19.01.2022

7.00 +Mieczysław i Adela Pabiś

Czwartek 20.01.2022

7.00 +Albina, Brunon, Zofia i Stanisław Tomkiel

Piątek 21.01.2022

7.00 + Stanisław, Albina, Zofia i Brunon Tomkiel
7.30 +Danuta Gregorczuk 30 dz.

Sobota 22.01.2022

7.00 +Zdzisław Goździk
14.00 DPS MP

Niedziela 23.01.2022

9.00 +Antoni i Genowefa Leszczyńscy
11.30 Mirosław Halicki
17.00 +Anna, Stanisław Żakowicz, Helena i Adolf Jaworowscy

Poniedziałek 24.01.2022

7.00 +Irena Radziwon 1 rocz.
7.30 +Marianna Bajda 30 dz.

Wtorek 25.01.2022

7.00 Dziękczynna za otrzymane łaski i o bł. Boże dla Jadwigi w 93 urodziny i dla rodziny

Środa 26.01.2022

7.00 +Stanisława Żakowicz 30 dz.

Czwartek 27.01.2022

7.00 +Stanisława Żakowicz

 

 

06 sty

Intencje mszalne 06.01.2022-14.01.2022

Czwartek 6.01.2022

9.00 +Krzysztof Brzozowski
11.30 +Adolf, Helena, Paulina, Władysław i Witold rodz. Jaworowskich
17.00 +Czesława Dacewicz

Piątek 7.01.2022

7.00 O zdrowie i bł. Boże dla Grażyny, Joanny i Magdaleny
14.00 DPS O bł. Boże dla Kościoła na wschodzie
17.00 +Regina Januszyk 13 rocz.
W int. mieszkańców ul. Polnej i Spokojnej

Sobota 8.01.2022

7.00 +Zdzisław Goździk
14.00 DPS MP
17.00 W int. mieszkańców ul. Leśnej, Cichej i 11-go Listopada

Niedziela 9.01.2022

9.00 +Krzysztof Pińczuk 3 rocz.
11.30 +Jadwiga, Franciszek, Wojciech, Zbigniew, Felicja Bielonko
17.00 +Franciszek i Franciszka Goździk

Poniedziałek 10.01.2022

7.00 O zdrowie i bł. Boże i opiekę Matki Bożej dla wnuków Wiktorii, Konrada i Tomasza
7.30 +Krzysztof Bielonko 7 dz.
17.00 W int. mieszkańców ul. Kościelnej

Wtorek 11.01.2022

7.00 +Jan Żakowicz 22 rocz.
17.00 W int mieszkańców ul. Sportowej

Środa 12.01.2022

7.00 +Antoni Głowacki 11 rocz. i jego rodziców
17.00 W int mieszkańców ul. Szkolnej i Cmentarnej

Czwartek 13.01.2022

7.00 +Tadeusz Łupiński 2 rocz.
17.00 W int. mieszkańców ul. Kolejowej i Koszarki

Piątek 14.01.2022

7.00 +Henryk, Jadwiga, Dariusz i Janusz Toczko
17.00 W int. mieszkańców ul. 1-go Maja

 

28 gru

Intencje mszalne 28.12.2021-05.01.2022

Wtorek 28.12.2021

7.00 +Stanisława i Tomasz Szydłowscy
+Stanisława Żakowicz 7.dz.
17.00 W int. mieszkańców Borowskich Michałów i Skórek

Środa 29.12.2021

7.00 +Helena Bajda
17.00 W int. mieszkańców Bojar

Czwartek 30.12.2021

7.00 +Celina, Stanisław i Robert Perkowscy
17.00 W int. mieszkańców Borowskich Żaków

Piątek 31.12.2021

14.00 DPS +Krzysztof Kleszczewski
17.00 +Wacław, Helena, Jan i Stanisław Wiśniewscy

Sobota 1.01.2022

9.00 Za zmarłych i żyjących z róży kobiet Elżbiety Bukłaho
11.30 +Zbigniew Szyluk 6 rocz.
17.00 +Zygmunt 9 rocz.

Niedziela 2.01.2022

9.00 +Aleksandra, Tadeusz, Wiktor, Michał, Henryk, Jadwiga, Ignacy rodz. Marchela
11.30 +Irena i Janusz Raciborscy
17.00 +Mirosław Halicki

Poniedziałek 3.01.2022

7.00 +Marianna rodz. Łapińskich
17.00 W int. mieszkańców ul. Borowskiej

Wtorek 4.01.2022

7.00 +Krystyna Rożko 1 rocz.
+Bogusław Kowalewicz 30 dz.

Środa 5.01.2022

7.00 +Marianna i Walerian
14.00 DPS Józefa i Józef, Szczepan, Czesław, Zygmunt i Edward, Wojciech rodz. Iwanickich
17.00 W int mieszkańców ul. Surażkiej

 

19 gru

Intencje mszalne 19.12.2021-27.12.2021

Niedziela 19.12.2021

9.00 +Dariusz Rybak
11.30 +Marianna, Stanisław i Krzysztof Perko
17.00 +rodz. Horodeńskich: Walenty, Felicja, Jan, Seweryn, Władysława

Poniedziałek 20.12.2021

9.00 +Helena, Adolf, Paulina i Władysław rodz. Jaworowskich
11.30 +Adolf i Helena rodz. Jaworowskich
17.00 +Elżbieta Świrko

Wtorek 21.12.2021

9.00 Dziękczynna za dar życia, chrzest i opiekę matki Bożej i o łaskę zdrowia dla Andzeliki
11.30 +Tadeusz, Ignacy, Franciszek, i Marek Miśko
14.00 DPS MP
17.00 +ks. Eugeniusz Ciołkowski

Środa 22.12.2021

7.00 +Bogusław Szemiot 30 dz.
17.00 +Kazimierz Banceruk

Czwartek 23.12.2021

7.00 +Antoni, Bronisława, Sabina, Marianna i Kalikst
+Helena Bielawska 30 dz.

Piątek 24.12.2021

16.00 +Józef, Karolina, Pelagia, Andrzej i Eugeniusz
24.00 +Tadeusz Goździk 1 rocz.

Sobota 25.12.2021

9.00 +Stanisław, Anna, Józef Żakowicz
11.30 +Stanisław Łapiński
14.00 DPS +Helena Albina Lwowska

Niedziela 26.12.2021

9.00 +Ignacy, Kazimiera, Waleria, Piotr i Aleksander Średzińscy
11.30 +Zbigniew Szyluk
17.00 W 18 urodziny Łukasza o bł. Boże

Poniedziałek 27.12.2021

7.00 +Feliksa i Antoni Muszyńscy
17.00 Msza św. w int. mieszkańców Borowskich Ciborów, Wypychów i Olków

 

07 gru

Intencje mszalne 07.12.2021-18.12.2021

Wtorek 7.12.2021

7.00 +Kazimierz Szczerba
+Józef Zawistowski 30 dz.

Środa 8.12.2021

9.00 +Tytus i Krystyna Zimnoch
+Józef Kiszko
17.00 +Marianna i Antoni Kamińscy

Czwartek 9.12.2021

7.00 +Edward i Aniela
Łucjan Bokiniec 30 dz.

Piątek 10.12.2021

7.00 Dziękczynna w 18 urodziny Kacpra

Sobota 11.12.2021

14.00 DPS +Jan i Jadwiga Kułak
17.00 +Władysław Nowacki

Niedziela 12.12.2021

9.00 +Jadwiga 4 rocz., i Eugeniusz Generalczuk
Za żyjących z koła różańcowego Borowskie Michały
11.30 +Józefa Prokopowicz
17.00 Dziękczynna za otrzymane łaski o bł. Boże w urodziny Mari

Poniedziałek 13.12.2021

7.00 +Halina Klim od koła różańcowego

Wtorek 14.12.2021

7.00 +Władysława, Józef Kowalewicz i Bajda

Środa 15.12.2021

7.00 +Mieczysław Iwacyk 30 dz.
17.00 +Mieczysława Sokołowska

Czwartek 16.12.2021

7.00 +Halina Klim od koła różańcowego
+Józef Topczewski 30 dz.

Piątek 17.12.2021

7.00 +Marianna Szajko
+Kiszko Stanisław

Sobota 18.12.2021

14.00 DPS +Zdzisław i Sylwester, Walerian Kulikowscy, Adolf Bućko i Józefa
17.00 +Zygmunt, Jerzy i Zofia Tomkiel

 

13 lis

Intencje mszalne 13.11.2021-24.11.2021

Sobota 13.11.2021

7.00 +Edward Bajda
14.00 DPS +Sławomir Gajewski
15.30 Msza z Chrztem

Niedziela 14.11.2021

9.00 +Kazimierz i Eugeniusz Komenda
11.30 +Józef Kozub 10 rocz.
17.00 Za zmarłych z koła różańcowego Borowskie Wypychy, Cibory i Olki

Poniedziałek 15.11.2021

7.00 +Leszek Szyluk i Henryk Łupiński
+Łucjan Bokiniec od koła różańcowego
12.00 Pogrzeb +Mieczysław Iwacyk

Wtorek 16.11.2021

7.00 +Henryk
+Łucjan Boliniec 7 dz.

Środa 17.11.2021

7.00 +Jadwiga i Czesław Szyluk, Czesław Kleszczewski

Czwartek 18.11.2021

7.00 Za zmarłych i żyjących z koła różańcowego z Bojar

Piątek 19.11.2021

7.00 +Kazimierz i Helena Januszyk

Sobota 20.11.2021

7.00 +Stanisława i Władysław i Helena Januszyk
14.00 Za zmarłych polecanych w wypominkach

Niedziela 21.11.2021

9.00 +Stanisława Komenda, Janina i Józef Orłowscy, Józef Borowski
11.30 +Wiesława Płońska 2 rocz.
17.00 +Szczepan Kubala 1 rocz.

Poniedziałek 22.11.2021

7.00 +Tadeusz Goździk
+Mieczysław Iwacyk 7 dz.

Wtorek 23.11.2021

7.00 +Tadeusz Goździk

Środa 24.11.2021

7.00 +Irena i Witold Radziwon