23 Maj

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 23.05.2021 r.

• Dzisiaj za odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Kończy się okres Wielkanocny rozpoczyna się okres Zwykły.
  • W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 11.30 za wszystkich zmarłych (jeżeli pogoda pozwoli na cmentarzu) i o godz. 18.00. Taca przeznaczona na wywóz śmieci z cmentarza.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Proszę o modlitwę w tym dniu za kapłanów.
  • W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. O godz. 13.00 uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci z naszej parafii.
  • W piątek o godz. 16.00 spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  • W sobotę o godz. 9.00 sprzątanie i dekorowanie kościoła przez rodziców.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Bojar.
  • Dziękuję za ofiary złożone w tygodniu na kościół 400 zł. Bóg zapłać.
  • Procesja Bożego Ciała:

ołtarz I przy ul. Kościelnej ubierają mieszańcu ul. Spokojnej

ołtarz II przy ul. Szkolnej ubierają mieszkańcy ul. Kolejowej

ołtarz III przy ul. Sportowej ubierają mieszkańcy ul. Białostockiej

ołtarz IV kapliczka ubierają mieszkańcy Bojar

• Proszę o posprzątanie ulic także ul. Cmentarnej.
  • Dziękuję Odnowie w Duchu Świętym za poprowadzenie czuwania w Wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
  • Dziękuję Małgorzacie Bielawskiej za posprzątanie kaplicy na cmentarzu.