31 październik

Uroczystość Wszystkich Świętych 1.11.2020 r.

• Dziękuję za ofiarę 250 zł z Borowskich Skórek na Seminarium.
  • Z racji na ograniczenia sanitarne procesji na Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny na cmentarzu nie będzie. Nie będzie też różańca w niedzielę na cmentarzu. W Dzień Zaduszny taca na wywiezienie śmieci z cmentarza.
  • W dniach 31.10-02.11.2020 cmentarz zostaje zamknięty.
  • Groby poświęcę w niedzielę  08.11.2020 po Mszy św. o godz. 11.30
  • W poniedziałek dzień modlitwy za zmarłych. Msze św. za zmarłych o godz. 9.00, 11.30 i 17.00 wraz z jutrznią i nieszporami. Ks. Arcybiskupa zachęca, aby nawiedzenie cmentarza i zmarłych rozłożyć na cały tydzień. Msze św. w tygodniu o godz. 17.00 z różańcem za zmarłych.
  • W środę wspomnienie św. Karola Boromeusza, Biskupa.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00  8.00 Msza św. z DPS i 17.00. Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 8.00 z DPS i 17.00.
  • W przyszłą niedzielę puszka w ramach akcji Solidarni z Kościołem Prześladowanym.
  • Dziękuję za ofiary złożone na seminarium 3297 zł, ziemniaki i warzywa.
  • Dziękuję za ofiarę 50 zł. na kościół. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Wypychów.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Skórek.
  • Dziękuję wspólnocie  odnowy w Duchu Świętym  i innym osobom za pomoc w grabieniu liści.
  • Intencja  dla kół żywego różańca : Za zmarłych z naszych rodzin.
  • W zakrystii można nabyć kalendarze z Seminarium cena 10 zł.
  • Na razie spotkania z młodzieżą przed Bierzmowaniem są odwołane.
  • Księża Biskupi proszą o post i modlitwę w intencji obrony życia dzieci nienarodzonych i o ustąpienie agresji w czasie demonstracji i dialog.