30 Maj

Uroczystość Najświętszej Trójcy 30.05..2021 r.

• W poniedziałek święto Nawiedzenia NMP.
  • We wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 rocznica I Komunii św. dzieci z procesją i o godz. 16.00.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Od godz. 9.00 będę odwiedzał osoby starsze z Komunią św.
  • W sobotę wspomnienie św. Bonifacego, pierwsza sobota miesiąca.
  • Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w domach i w kościele w nabożeństwach majowych.
  • W miesiącu czerwcu zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych. W dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę po sumie i po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
  • Od piątku zapraszam przez cały tydzień na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie wraz z procesją.W niedzielę po summie w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z rodzin dzieci pierwszokomunijnych.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zaprasza mieszkańców ul. 1-go Maja numery parzyste.