27 grudzień

Święto Świętej Rodziny 27.12.2020 r.

• W poniedziałek święto św. Młodzianków, Męczenników.
  • W czwartek ostatni dzień kończącego się roku. Na Mszy św. o godz. 17.00 podsumowanie kończącego się roku, Nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  • W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok. Za odśpiewanie hymnu: „O Stworzycielu Duchu Przyjdź” można uzyskać odpust zupełny. Msze św. jak w niedzielę.
  • W sobotę wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu Biskupów i Doktorów Kościoła. Pierwsza sobota miesiąca. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kościół 1400 zł. Bóg zapłać.
  • W sobotę od godz. 9.00 sprzątanie kościoła. Zapraszam mieszkańców ul. Mickiewicza od kolei do państwa Skipko.
  • Rozpoczyna się okres kolędy. Zapraszam na Msze św. do kościoła. Na stronie internetowej znajdują się godziny spotkań w kościele. Można złożyć ofiary na kościół albo przelać na konto parafialne.