14 marzec

IV niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

• W czwartek dzień imienin ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Polecamy Bogu Dostojnego Solenizanta.
  • W piątek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.  Początek rekolekcji w naszej parafii. Poprowadzi je ks. dr Adam Szot. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 dla dzieci i 17.00, potem Droga Krzyżowa.
  • W sobotę Msze św. w takich samych godzinach.
  • W piątek o godz. 11.15 rachunek sumienia dla dzieci i młodzieży. Proszę rodziców o przyprowadzenie dzieci młodszych i zadbanie o uczestnictwo młodzieży w piątek i sobotę na Mszach św. o godz. 11.30.
  • W sobotę po Mszy św. o godz. 9.00 Gorzkie Żale. Zachęcam do spowiedzi. Nie odkładajmy spowiedzi na niedzielę czy późniejszy czas.
  • Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. w Wielkim Tygodniu (oprócz tych, których odwiedzam w pierwsze piątki).
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Sportowej.
  • W czwartek o godz. 17.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Szkolnej i Cmentarnej.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kościół 200 zł. Bóg zapłać.