25 kwiecień

IV niedziela Wielkanocna 25.04.2021 r.

• W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła.
  • Rozpoczyna się miesiąc maj. Zachęcam do nabożeństw majowych przy krzyżach czy kapliczkach bądź w domach.
  • W kościele nabożeństwa majowe w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę po Mszach św. o godz. 11.30 i 18.00.
  • W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna.
    Taca w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowne w Białymstoku. Puszka dla chorego Mikołaja, chorego na SMA rdzeniowy zanik mięśni.
    Mikołaj to mały chłopiec z wielkim problemem, każda złotówka będzie przybliżała go do szansy na zdrowie. Ostatnia niedzielna zbiórka to ponad 37 tysięcy złotych, tylko w kilku Cerkwiach i Kościołach w Białymstoku i bardzo bliskiej okolicy, a to wyraźny znak że nasza złotówka może zbudować konkretną, mierzalną pomoc.
    Więcej szczegółów można przeczytać na stronie https://www.facebook.com/rycerzmikolaj
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Olków.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Wypychów.
  • Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół. Bóg zapłać.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci przed I Komunią św.