17 gru

IV Niedziela Adwentu 18.12.2022 r.

  • W środę i czwartek w naszej parafii rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Adam Anuszkiewicz. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00.
  • W czwartek także o godz. 14.00 w DPS. Zachęcam do udziału w rekolekcjach.
  • W piątek od godz. 9.00 dekorowanie kościoła. Zapraszam radnych i inne osoby do pomocy. Od godz. 14.00 będę odwiedzał osoby chore ze spowiedzią i Komunią św. (oprócz tych które odwiedzam w pierwsze piątki). Proszę o zgłaszanie osób starszych.
  • W sobotę na Mszy św. o godz. 16.00 przełamiemy się opłatkiem. Przypominam, że wigilia ma charakter religijny. Rozpoczynamy modlitwą i przeczytaniem Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa. Ewangelia jest na opakowaniu opłatków. Nie stawiamy na wigilię alkoholu i potraw mięsnych. Msze św. o godz. 24.00, Pasterka. Taca na Fundusz Obrony Życia oraz 9.00, 11.30 i 14.00 w DPS. Nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 17.00. Uroczystość Bożego Narodzenia obchodzi się przez 8 dni (oktawa).
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Skórek.
  • W piątek o godz. 14.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Michałów.
  • Dziękuję rodzinie Leszczyńskich za sprzątnięcie śniegu z parkingu i przy plebanii.
  • Dziękuję Januszowi Borowskiemu za sprzątnięcie śniegu przy kościele.