08 Lis

XXXII niedziela zwykła 8.11.2015 r.

1. Ofiary złożone dziś do puszek będą przeznaczone na prześladowany kościół w Syrii.
    Dziękuję za ofiary złożone na Seminarium Duchowne 2242 zł. i na wywóz śmieci z cmentarza 1790 zł.
  2. W poniedziałek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
    We wtorek wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża i doktora Kościoła.
    W środę wspomnienie św. Marcina z Tours Biskupa – Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 17.00.
    W czwartek wspomnienie św. Jozafata Biskupa i męczennika. W piątek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
    W Przyszłą niedziele taca na potrzeby Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
    W sobotę 14 listopada w Katedrze Białostockiej dzień Nowenny w którym uczestniczy nasz dekanat. Na godz. 18.00 serdecznie zapraszam do katedry na Mszę św.
    Dziś po sumie spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do pierwszej Komunii św.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Żaków.
    W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Ciborów.
  4. Dziękuję za ofiary w tygodniu złożone na kościół 600 zł. Bóg zapłać. Dziękuję strażakom za przeczyszczenie rynien na kościele i Sylwestrowi Bukłaho za  naprawę rzutnika.
    Na stoliku nowy numer: „Drogi Miłosierdzia”.