06 Lis

XXXII niedziela zwykła 6.11.2016

1. Dziękuję za sprzątnięcie cmentarza i przygotowanie go na Uroczystość Wszystkich świętych.
    Msze św. w dzień powszedni o godz. 7.00, oprócz Święta Niepodległości.
  2. W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W czwartek wspomnienie św. Leona Wielkiego papieża. W piątek wspomnienie św. Marcina z Tours biskupa – Święto Niepodległości. Msze św. jak w niedzielę 9.00, 11.30 i 17.00. Episkopat Polski udzielił dyspensy możemy spożywać pokarmy mięsne. W sobotę wspomnienie św. Jozafata biskupa i męczennika.
  3. Od poniedziałku w Białostockiej Katedrze codziennie o godz. 18.00 Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia. W następną niedzielę ofiary do puszek na Kościół prześladowany.
  4. Intencja dla kół żywego: „O życie wieczne z niebie dla naszych zmarłych”.
  5. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Białostockiej. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Sportowej. Dziękuję za złożone ofiary na wywóz śmieci z cmentarza 1950 zł i za ofiary złożone na kościół 800 zł. Bóg zapłać.
  6. Od niedzieli w pracy jako kościelny witamy Wojciecha Bielawskiego.