19 Paź

XXVIII niedziela zwykła 19.10.2015

1.    Rozpoczyna się tydzień misyjny zachęcam do modlitwy w tej intencji. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone na misje św.
Trwa dziś liczenie wiernych przystępujących do komunii św. i obecnych na Eucharystii.

2.    W poniedziałek wspomnienie św. Jana Kantego kap., we wtorek wspomnienie bł. Jakuba Strzemię Bp, w środę wspomnienie św. Jana Pawła II.
W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła.

3.    Dziękuję za ofiary złożone na Fundusz Stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”- 570 zł. Bóg zapłać.

4.    W sobotę o godz. 11.00 spotkanie w kościele z dziećmi kl. I, o godz. 11.30 spotkanie z dziećmi kl. II.
W przyszłą niedziele na sumie poświęcenie różańców dla dzieci kl. III przygotowujących się do Komunii św. W związku z tym o godz. 10.45 w niedzielę spotkanie z dziećmi kl. III w domu parafialnym.

5.    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Ciborów. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszam z Borowskich Olków.