30 Wrz

XXVI niedziela zwykła 30.09.2018 r.

1. Rozpoczyna się miesiąc październik. Zachęcam do odmawiania
    różańca w kościele i naszych domach. Za odmówienie części różańca (pięć tajemnic) można uzyskać odpust zupełny. Różaniec w niedziele października po sumie i po Mszy św. o godz. 18.00. W dni powszednie Msze św. o godz. 18.00 potem nabożeństwo różańcowe.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus Dziewicy i Doktora Kościoła.
    We wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
    W czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
    W piątek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Zachęcam do spowiedzi i komunii św. Osoby chore będę odwiedzał od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 14.00 w DPS, 16.00 ślubna i 18.00.
    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Wypychów i
    kwiaty z pogrzebu. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Skórek.
  3. Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół. Bóg zapłać.