29 Wrz

XXVI niedziela zwykła 29.09.2019 r.

*  Rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszam do odmawiania różańca w kościele i w domach.
*  Nabożeństwo różańcowe w dzień powszedni po Mszy św. o godz. 18.00. w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. Za odmówienie części różańca (pięć tajemnic) można uzyskać odpust zupełny.
*  W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.
*  We wtorek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Doktora Kościoła.
*  W środę wspomnienie św. wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
*  W piątek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00. w sobotę pierwsza sobota miesiąca, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Msze św. o godz. 14.00 w DPS i 18.00.
*  W przyszłą niedzielę puszka na Caritas parafialną.
*  Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Żaków.
*  W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Ciborów.
*  Dziękuję za pomoc w porządkowaniu poddasza na plebanii: Józefowi Danowskiemu, Bogdanowi Sasinowskiemu, Tadeuszowi Borowskiemu-Beszta, Tadeuszowi Średzińskiemu.
*  W zakrystii można nabyć kalendarze rolnika cena 26 zł.