29 Wrz

XXVI niedziela zwykła 28.09.2014 r.

 1. W poniedziałek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. We wtorek wspomnienie św. Hieronima kapłana Dr. W środę wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  Od środy rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc Różańca Świętego. Zachęcam do odmawiania codziennie tej pięknej modlitwy w rodzinach lub w kościele. Za odmówienie części Różańca (5 tajemnic) można uzyskać odpust zupełny. W kościele będziemy odmawiali różaniec w dzień powszedni po Mszy o godz. 18.00, w niedzielę po sumie i po Mszy o godz. 18.00.
  W czwartek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  W piątek pierwszy piątek miesiąca, Msze o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Zachęcam do spowiedzi. Osoby starsze i chore będę odwiedzał z komunią od godz. 9.00.
  W sobotę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu – pierwsza sobota miesiąca.
 2. W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Ofiary do puszek na Caritas parafialną. W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą klas III gimnazjum jako przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.
 3. Zapraszam chłopców od kl. III którzy chcą służyć jako ministranci przy ołtarzu, spotkanie w kościele w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
 4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kościelnej od strony Domu Kultury.
 5. Dziękuję za ofiarę 100 zł na kościół. Bóg zapłać.