27 Wrz

XXVI niedziela zwykła 27.09.2020 r.

• W poniedziałek wspomnienie bł. Michała Sopoćki, Kapłana.
  • We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W środę wspomnienie św. Hieronima, Kapłana, Doktora Kościoła.
  • W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła.
  • W piątek wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca.
  • Rozpoczyna się miesiąc październik. Miesiąc modlitwy różańcowej. Msze św. w dzień powszedni o godz. 18.00, potem różaniec. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. Zachęcam także do odmawiania różańca w domach.
  • W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca . Taca na Świętopietrze (Stolicę Apostolską). Ofiary złożone do puszek na Caritas Parafialną.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kościół 400 zł. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z ul. Kościelnej.
  • W sobotę godz.. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kościelnej od strony Domu Kultury.