27 Wrz

XXVI niedziela zwykła 27.09.2015 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Wacława męczennika.
    We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
    W środę wspomnienie św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus dziewicy i doktora Kościoła.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00.
    Zachęcam do spowiedzi i komunii św.
    Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00.
    W sobotę pierwsza sobota miesiąca Msze św. o godz. 14.00 w DPS  i 18.00.
    W przyszłą niedzielę pierwsza niedziela miesiąca ofiary do puszek na Caritas parafialną.
  2. Od czwartku rozpoczyna się miesiąc październik. Zapraszam do modlitwy różańcowej w domu i kościele.
    W kościele różaniec będzie odmawiali po Mszy św. 18.00 w dzień powszedni. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00.
  3. Dziękuję za pracę przy oświetleniu Zbigniewowi Skibko.|
    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z ul. Białostockiej.
    W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Sportowej.
  4. Od przyszłej niedzieli po Mszy św. o godz. 9.00 rozpoczną się spotkania z młodzieżą klasy III gimnazjum przed sakramentem Bierzmowania.
  5. Od pierwszego października będę przyjmował intencje Mszy św. na nowy rok.
  6. Zapraszam  do zgłaszania się chłopców, którzy chcieliby jako ministranci służyć przy ołtarzu.
  7. W dniu 5 października (poniedziałek) w godzinach od 10 do 18, w naszym domu parafialnym odbędzie się bezpłatne, komputerowe badania wzroku. Szczegółowe informacje oraz zapisy w naszym punkcie aptecznym.