26 wrz.

XXVI niedziela zwykła 26.09.2021 r.

• Na Mszach św. dzisiaj liczenie wiernych obecnych i przystępujących do Komunii św.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Wincentego a Paulo.
  • We wtorek wspomnienie bł. Michała Sopoćki, Kapłana.
  • W środę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • W czwartek wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.
  • W piątek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła.
  • W sobotę wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  • W przyszłą niedzielę puszka na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • W czwartek o godz.19.00 w salce katechetycznej spotkanie kręgu biblijnego.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z Komunią św. od godz. 9.00.
  • Rozpoczyna się miesiąc październik. Będziemy modlili się na różańcu po Mszach św. w dzień powszedni o godz. 18.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 i 18.00. Zachęcam też do modlitwy w rodzinach.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00.
  • We wtorek o godz. 15.00 odbiór z parkingu odpadów elektrycznych.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Szkolnej i Cmentarnej.