25 Wrz

XXVI niedziela zwykła 25.09.2016 r.

  1. Od soboty rozpoczyna się miesiąc październik-miesiąc różańca świętego. Zapraszam do modlitwy różańcowej. Msze św. w październiku godz. 18.00, po Mszy różaniec. W niedzielę różaniec po sumie i po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo kapłana. W środę wspomnienie św. Wacława męczennika. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W piątek wspomnienie św. Hieronima kapłana i doktora Kościoła. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus doktora Kościoła. Msze św. o godz. 14.00 w DPS i 18.00 w kościele. W następną niedzielę ofiary do puszek na Caritas parafialną.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Surażskiej. W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Polnej. Dziękuję za ofiary 300 zł na kościół. Bóg zapłać.
  4. 1.10 (w sobotę) o godz. 11.00 w kościele spotkanie z dziećmi kl. II, o godz. 11.30 spotkanie z dziećmi kl. III w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii św.
  5. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się spotkania w domu parafialnym z młodzieżą kl. III gimnazjum po Mszy św. o godz. 9.00.