12 Wrz

XXIII Niedziela Zwykła 7.09.2014 r.

1. Dziękuję ks. Jerzemu Ostrowskiemu za przeprowadzenie Rekolekcji Eucharystycznych w naszej parafii.
  2. W poniedziałek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza o godz. 7.00, poświęcenie ziarna siewnego.
    W sobotę wspomnienie św. Jana Chryzostoma Bp.Dr. W przyszłą niedzielę Święto Podwyższenia Krzyża – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne w Białymstoku.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Sportowej. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Cmentarnej i Szkolnej.
  4. Dziękuję za ofiary złożone w tym tygodniu na kościół 900 zł.
    Bóg zapłać.
  5. Dziękuję wszystkim uczestnikom 40-godzinnego nabożeństwa.
    Dziękuję za przygotowanie stołu na rekolekcje: Gertrudzie Derek, Stanisławie Tomkiel, Alicji Kraszewskiej, Krystynie Łapińskiej, Teresie Bondar.
    Dziękuję mojej mamie za przygotowanie posiłków.