09 Wrz

XXIII niedziela zwykła 10.09.2017 r.

1. We wtorek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
    W środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma Biskupa i Doktora Kościoła. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W sobotę wspomnienie św. Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa Męczenników.
    Ofiary złożone dziś do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
    Można nabyć w zakrystii pamiątkowe zdjęcia z poświęcenia tablicy w 100 lecie pobudowania kościoła w Uhowie cena 8 zł.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Kolejowej i Koszarki.
    W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Mickiewicza od pani Ciszewskiej do ul. Strażackiej.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na kościół 400 zł. Bóg zapłać.
  4. W sobotę 16.sierpnia obchody 90-lecia Straży Pożarnej w Uhowie. Zapraszam na Mszę dziękczynną o godz. 15. 30 i uroczystości na parkingu przed kościołem.