12 Lis

XXII niedziela zwykła – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej 9.11.2014 r.

1. Ofiary złożone dziś do puszek po Mszy św. przeznaczone są na Kościół prześladowany.
    W poniedziałek wspomnienie św. Leona Wielkiego Pp. Dr.
    We wtorek wspomnienie św. Marcina z Tours Bp. – Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, i 17.00.
    W środę wspomnienie św. Jozafata Bp M. W czwartek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka Krystyna – pierwszych męczenników Polski.
    W piątek o godz. 18.00 w Nowennie Opieki NMP Matki Miłosierdzia w katedrze białostockiej uczestniczy nasz dekanat. Zapraszam.
  2. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na organizację Światowych Dni Młodzieży. W niedzielę tę będziemy przeżywali Uroczystość NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia głównej patronki naszej Archidiecezji.
  3. Dziękuję za ofiary złożone na wywóz śmieci z cmentarza 1860 zł i ofiary złożone na Kościół 600 zł. Bóg zapłać.
  4. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Skórek. W sobotę na godzinę 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Michałów.
  5. Msze św. w dzień powszedni oprócz wtorku o godz. 7.00.