12 Wrz

XXII Niedziela zwykła 31.08.2014 r.

1. W poniedziałek wspomnienie bł. Bronisławy. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o godz. 8.00. W środę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego Pp. Dr. W czwartek od godz. 9.00 będę odwiedzał chorych ze spowiedzią i komunią św. z racji na 40-godzinne nabożeństwo.
  2. W piątek, sobotę i niedzielę 40-godzinne nabożeństwo. Msze św. o godz. 9.00, 11.30, 18.00. Zachęcam do spowiedzi szczególnie dzieci rodziców na rozpoczęcie roku szkolnego. W niedzielę procesja eucharystyczna po sumie i zakończenie Rekolekcji Eucharystycznych – ostatnia procesja w tym roku niech będzie ona jak najbardziej uroczysta.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z rodzin państwa młodych. Następne sprzątanie w czwartek o godz. 17.00 zapraszam mieszkańców ul. Sportowej.
  4. Dziękuję za ofiarę 100 zł na kościół. Bóg zapłać.