30 Sie

XXII niedziela zwykła 30.08.2015 r.

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Kurię Metropolitalną Białostocką.
  2. We wtorek wspomnienie bł. Bronisławy. Msze św. o godz. 7.00 i o godz. 8.00- Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego.
    W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża .
    W czwartek od godz. 9.00 będę odwiedzał osoby chore z komunią św.
    W piątek, sobotę i niedzielę w naszej parafii 40-godzinne nabożeństwo. Poprowadzi je ks. doktor Jerzy Lachowicz profesor naszego Seminarium Duchownego.
    Msze św. o godz. 9.00, 11.30 i 18.00. Między Mszami wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszam do spowiedzi szczególnie dzieci na początku roku szkolnego i do adoracji Najświętszego Sakramentu.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca , w sobotę pierwsza sobota miesiąca.
    W niedzielę po sumie procesja eucharystyczna, zakończenie 40- godzinnego nabożeństwa.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z ul. Spokojnej. W czwartek na godz. 18.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Borowskiej.
    W środę 9 września o godz. 9.00 wyjazd autokarem do Świętej Wody i do Kopiska. W Kopisku o godz. 11.00 Msza św. ucałowaniem relikwii św. Stanisława Kostki, potem ognisko. Proboszczem w Kopisku jest ks. Mirosław Szepiotko. Szczegóły i zapisy podczas 40-godzinnego nabożeństwa.
  4. Na stronie internetowej można obejrzeć zdjęcia z wycieczki do Gdańska i Malborka.