02 Wrz

XXII niedziela zwykła 2.09.2018 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła. Msze św. o godz. 7.00 i 8.00. O godz. 8.00 Msza św. w intencji dzieci, młodzieży i pracowników szkoły na początek roku szkolnego.
    We wtorek o godz. 19.00 w kościele pierwsze po wakacjach spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym. Serdecznie zapraszam.
    W piątek pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w Domu Pomocy Społecznej i 18.00. Osoby chore będę odwiedzał z komunią św. od godz. 9.00.
    W sobotę święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w Domu Pomocy Społecznej i 19.00. Podczas Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego.
  2. W następną niedzielę taca na potrzeby Archidiecezji Białostockiej. Ofiary, które złożymy do puszek przeznaczone będą na odbudowę spalonego domu w Klepaczach państwa Katarzyny i Roberta Kraszewskich. Katarzyna pochodzi z Uhowa.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Żaków.
    W sobotę o 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Borowskich Ciborów.
  4. Intencja dla kół żywego różańca: „O błogosławieństwo Boże w nauce dla dzieci i pracy dla pracowników szkoły”.