20 Sie

XX niedziela zwykła 20.08.2017 r.

 1. W poniedziałek wspomnienie św. Piusa X Papieża.
  We wtorek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej. W czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 17.00, Msza ślubna
 2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. 1-go Maja.
  Następne sprzątanie z rodzin państwa młodych. Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu na kościół 350 zł.
 3. W dniach 1-2-3 września, piątek, sobota i niedziela w naszej parafii 40-godzinne nabożeństwo, które poprowadzi ks. Adam Szot. Zwieńczeniem naszych rekolekcji będzie Msza św. w niedzielę pod przewodnictwem J.E ks. Bp. Henryka Ciereszko i poświęcenie tablicy pamiątkowej w 100-lecie pobudowania kościoła w Uhowie. Ks. Biskup będzie odprawiał Mszę św. za ks. Tadeusza Baluka w 1 rocz. śmierci.
  Zachęcam przez cały czas trwania 40-godz. nabożeństwa do dziękczynienia za tę piękną rocznicę naszego kościoła.
  Procesja eucharystyczna w niedzielę 3 września niech będzie miała jak najbardziej uroczysty charakter. Po niedzieli uroczystości proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o zdjęcie dekoracji.
 4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 odbędzie się próba chóru.