28 Lip

XVII Niedziela zwykła 27.07.2014

1. We wtorek wspomnienie św. Marty, w czwartek wspomnienie św. Ignacego z Loyoli. W piątek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego Bp. Dr. Pierwszy piątek miesiąca Msze o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. komunia u osób chorych od godz. 9.00. W sobotę pierwsza sobota miesiąca Msze o godz. 7.00 i 14.00 w DPS. W następną niedzielę pierwsza niedziela miesiąca po sumie procesja eucharystyczna. Taca na KUL i Centrum Formacji Pastoralno-katechetycznej w Białymstoku.
  2. Rozpoczyna się miesiąc sierpień, miesiąc szczególnychwydarzeń, historycznych rocznic. Tradycyjnie zachęcam by w tym miesiącu powstrzymać się od picia alkoholu pod każdą postacią.
  3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Borowskiej i kwiaty z pogrzebu. W następną sobotę na godz. 9.00 do sprzątania zapraszam z ul. Leśnej, Cichej i Białostockiej od państwa Nikin do końca.
  4. Dziękuję za ofiary 150 zł na kościół. Bóg zapłać.