28 Cze

XIII niedziela zwykła 28.06.2015 r.

 1. Dziękuję wszystkim modlącym się w domu i w kościele Litanią do Serca Pana Jezusa.
  Od 1 lipca Msze św. o godz. 7.00.
 2. W poniedziałek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00. Taca na Stolicę Apostolską tzw. „Świętopietrze”.
  W piątek święto św. Tomasza Apostoła. Pierwszy piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 14.00 w DPS i 18.00. Komunia u osób chorych od godz. 9.00. Zapraszam do spowiedzi i komunii pierwszopiątkowej szczególnie dzieci.
  W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msze św. o godz. 7.00, 10.00 w Borowskich przy krzyżu, Msza św. wotywna za wstawiennictwem bł. Ks. Antoniego Beszty – Borowskiego-serdecznie zapraszam wszystkich parafian i o godz. 14.00 Msza św. w DPS.
  W niedzielę pierwsza niedziela miesiąca. Po sumie procesja eucharystyczna. Taca na Kurię Metropolitalną Białostocką.
 3. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła i kwiaty z ul. Kolejowej i Koszarki. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Mickiewicza od pani Ciszewskiej do ul. Strażackiej.