15 Lut

VI niedziela zwykła 15.02.2015 r.

1. W poniedziałek w naszej parafii dzień wieczystej adoracji.
    Msze św. o godz. 9.00 i 17.00 Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00
    Zapraszam do adoracji Pana Jezusa wystawionego w monstrancji.
    W środę rozpoczyna się Wielki Post. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00, 11.30 i 17.00. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych(jeden posiłek bezmięsny do syta pozostałe tak by odczuwać niedosyt).
    Od środy popielcowej do niedzieli dni modlitw o ducha pokuty.
    Zachęcam do dobrych postanowień na Wielki Post np.: abstynencji od alkoholu. W czasie Wielkiego Postu powstrzymajmy się od udziału w dyskotekach i zabawach.
    Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych
    Droga Krzyżowa dla dzieci w środy ( oprócz popielcowej) o godz. 17.00.
    Droga Krzyżowa dla dorosłych w piątki o godz. 17.00 bez Mszy św. z obrzędem komunii św. Msze o godz. 7.00.
    Gorzkie Żale w niedzielę po sumie i o godz. 17.00 przed Mszą św. Za udział w nabożeństwach pasyjnych i rekolekcjach można uzyskać odpust zupełny.
    Rekolekcje w naszej parafii w piątek, sobotę i piątą niedzielę Wielkiego Postu 20-21 i 22 marca, poprowadzi je ks. Andrzej Brzozowski proboszcz z Grabówki.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul Borowskiej w sobotę na
    godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Leśnej, Cichej oraz Białostockiej od państwa Nikin do końca.
  3. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek dla poszkodowanej w pożarze
    rodziny w parafii Bokiny. Spłonął cały ich dom.