04 Lut

V niedziela zwykła 4.02.2018 r.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Agaty Dziewicy i Męczennicy. Obrzęd błogosławieństwa chleba i wody na Mszy św. o godz. 7.00.
    We wtorek wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników.
    W sobotę wspomnienie św. Scholastyki.
    W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 przeżywając dzień chorego, będziemy modlili się za osoby chore i w podeszłym wieku. Na tej Mszy św. udzielę sakramentu chorych. Bardzo proszę, aby rodziny pomogły osobom chorym i starszym uczestniczyć w kościele w tej Mszy św. Dziękuję za rozebranie dekoracji w kościele radnym.
  2. Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Olków.
    W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Wypychów.
  3. Intencja dla kół żywego różańca: „ Za chorych i osoby starsze z naszej parafii”.
  4. Bierzmowanie młodzieży kl. III gimnazjum 21 marca o godz. 17.00. Sakramentu udzieli J.E. ks. Abp. Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki.