22 Mar

V niedziela Wielkiego Postu 22.03.2015 r.

1. Dziękuję ks. Andrzejowi Brzozowskiemu za przeprowadzenie  rekolekcji wielkopostnych. Niech Pan Bóg wynagrodzi ten trud zdrowiem i potrzebnymi łaskami.
    Dziękuję Teresie Kowalewicz za przygotowanie rekolekcji dla dzieci w szkole i kościele.
    Dziękuję za pomoc w przygotowaniu stołu rekolekcyjnego: Gertrudzie Derek, Alicji i Sylwii Kraszewskiej, Krystynie Łapińskiej, Stanisławie Tomkiel, Krystynie Kowalewicz. Dziękuję szczególnie mojej mamie.
  2. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcam jak
    co roku do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze św. o godz. 9.00, 14.00 w DPS i 17.00. Nie będzie Mszy św. porannej i drogi krzyżowej dla dzieci.
    W piątek nie będzie drogi krzyżowej dla dorosłych.
    W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa, błogosławieństwo palm na każdej Mszy św. Po mszy św. o godz. 11.30 konkurs z nagrodami na najładniejszą palmę wykonaną własnoręcznie.
    Po mszy św. o godz. 9.00 próba dla młodzieży przed sakramentem Bierzmowania.
    O godz. 14.00 Droga Krzyżowa ul. Sportową, Cmentarną, Szkolną, Kościelną. Rozpoczęcie i zakończenie przy kościele.
  3. Dziękuję za ofiarę 100 zł. na kościół. Dziękuję Jerzemu Kraszewskiemu za wykonanie szafki do zakrystii dla schowania wzmacniacza i komputera.
    Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Szkolnej i Cmentarnej. W sobotę na godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Kościelnej od strony rzeki.
    W przyszłą niedzielę  proszę o przyniesienie zebranej jałmużny wielkopostnej i złożenie na ołtarzu św. Wojciecha.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do grobu pańskiego:
    ul. Białostocka, Cicha, Leśna 461 zł.
    ul. Kościelna, Szkolna, Cmentarna, Sportowa 464 zł.
    ul. Surażska 310 zł
    Borowskie Wypychy, Olki, Cibory 245 zł.
  5. Przypominam o zmianie czasu na letni z soboty na niedzielę. Msze wieczorne o godz. 18.00.