13 Mar

V niedziela Wielkiego Postu 13.03.2016 r.

1. Dziękuję ks. Mirosławowi Szepiotko za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych. Dziękuję Teresie Kowalewicz za przygotowanie rekolekcji dla dzieci w szkole i w kościele.
    Dziękuję za pomoc w przygotowaniu stołu rekolekcyjnego:Gertrudzie Derek, Alicji i Sylwii Kraszewskim, Krystynie Łapińskiej i mojej mamie.
  2. W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej dla dorosłych.
    W piątek przypada dzień imienin J.E ks. Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego. Polecamy pasterza naszej modlitwie. W sobotę Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 7.00 i 14.00 w Domu Pomocy Społecznej.
    W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa, poświęcenie palm na wszystkich Mszach św. Na sumie konkurs na najładniejszą własnoręcznie wykonaną palmę z nagrodami. W przyszłą niedzielę przynosimy skarbonki z jałmużną wielkopostną i składamy na ołtarzu św. Wojciecha. O godz. 14.00 Droga Krzyżowa ul. Sportową, Cmentarną, Szkolną i Kościelną. Rozpoczęcie i zakończenie przy kościele.
  3. W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam z ul. Leśnej, Cichej oraz części ul. Białostockiej od państwa Nikin do końca.
  4. Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do grobu pańskiego:
    Kościelna, Szkolna, Cmentarna i Sportowa 390 zł.
    Cicha, Borowska, Leśna i Białostocka 601 zł.
    Borowskie Wypychy, Olki i Cibory 382 zł.
    Dziękuję radnym za zebrania ofiar.