03 kwiecień

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021

• Dziękuję za ofiary złożone na kościół 1500 zł. Bóg zapłać.
  • Dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pańskiego 4060 zł. Pieniądze, które pozostały przeznaczone będą na czekające nas remonty.
  • Dziękuję za ofiary z jałmużny, które pozostały w parafii 700 zł i 70 zł ze sprzedaży paschałów. Przeznaczone te pieniądze będą na pomoc charytatywną.
  • Dziękuję za paczki żywnościowe. Zostały one przekazane osobom starszym.
  • Dziękuję za dekorowanie kościoła: Kazimierzowi Miśko, Henrykowi Kamińskiemu, Józefowi Danowskiemu, Bogdanowi Sasinowskiemu, Małgorzacie Bielawskiej.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z ul. Kościelnej.
  • Dziękuję ministrantom i wszystkim uczestniczącym w adoracji Najświętszego Sakramentu, Odnowie w Duchu Świętym.
  • Dziękuję strażakom za całonocne czuwanie.
  • Dziękuję Tomaszowi Januszyk za ofiarowanie świecy paschalnej.
  • Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzi się przez 8 dni (oktawa).
  • W dzień powszedni Msze św. o godz. 18.00, po nich kolejny dzień nowenny przed Świętem Bożego Miłosierdzia.
  • Na drugi dzień świąt Msze św. jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Taca na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.
  • W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. Puszka na Caritas.
  • W piątek post nie obowiązuje.
  • We wtorek będę odwiedzał osoby chore z Komunią św., które odwiedzam w pierwsze piątki miesiąca od godz. 9.00.
  • W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Żaków.
  • Wszystkim parafianom i przybyłym gościom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i jak najbardziej radosnych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dużo nadziei i pokoju na każdy dzień.