11 Kwi

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020 r.

* Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego obchodzi się przez 8 dni (oktawa).
* W dzień powszedni Msze św. o godz. 18.00, po nich kolejny dzień nowenny przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego.
* W sobotę Mszę św. za zmarłych Urszulę i Antoniego Kleszczewskich odprawię w kościele o godz. 14.00.
* Dziękuję za udekorowanie grobu pańskiego: Józefowi Danowskiemu, Bogdanowi Sasinowskiemu, Maciejowi Mierzejewskiemu, Sławomirowi Olszewskiemu.
* Dziękuję za ofiary złożone w tygodniu na kościół 1330 zł.
* Dziękuję za pozostałe ofiary na kwiaty do grobu pańskiego:
ul. 1-go Maja 150 zł,
Borowskie Skórki 200 zł,
ul. Kolejowa 230 zł,
Borowskie Olki, Wypychy i Cibory 350 zł. Bóg zapłać.
* Dziękuję za codzienną adorację Najświętszego Sakramentu w Wielkim Poście od godz. 15.00 do 19.00 i adorację przez cały okres Triduum Paschalnego i w nocy z soboty na niedzielę. Szczególne moje podziękowania kieruję do wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym za organizację całego czuwania i adoracji. Dziękuję strażakom za całonocne czuwanie.
* Dziękuję za sprzątnięcie kościoła z Borowskich Olków.
* W sobotę o godz. 9.00 do sprzątania kościoła zapraszam z Borowskich Wypychów.

Wszystkim parafianom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt, pełnych nadziei i optymizmu. Niech Pan Jezus Zmartwychwstały będzie siłą na każdy dzień i niech sprawi by nikt nie czół się w tych dniach samotny.